2737
2734
عنوان

خرابکاری و کثیف کاری شوهر😀

| مشاهده متن کامل بحث + 4501 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بروخداتوشکرمال من ۱۰۰ملیون برابرتودرعرض جیک ثانیه خونه روبه گندمیکشه😂

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
زنی که شوهرش را با زبانش بیازارد خداوند هیچ کار واجب و مستحبش را ازو نمیپذیرد 😅

حاج خانم اگه شوهر کثیف باشه چی؟

همراز سابقم چون تو یه تاپیک گفتم راهپیمایی نرفتم قطع دسترسی شدم کاربریه جدیدمه
2731

من خودم مثه شوهرتم تازه اینقدم ظرف کثیف میکنم دوساعت وای میستم میشورم 😐😶😣

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

شوهرمن خیلی کم آشپزی میکنه ولی دسثختش عالیه عالیه حتی نیمروهاشم خاص کلابه قول قدیمیادستش مزه داره

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
بگوو یه نمونه

مثلا یه بار حالم بد بود گفتم برو سوپ بپز بخورم...

هزار باز سوال پرسید آخرم به جای جو ارد مهد ریخت

حالم بهم خرد 

البته مامانشم میگفت تو آشپزی عرضه نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻
2738
حالا چی پخته بود؟خوشمزه بود؟😂😂

قرمه سبزی انصافا خوشمزه بود فقط کلی رب کرده بود توش شکل قیمه بود😌

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
حاج خانم اگه شوهر کثیف باشه چی؟

الان وایسین یه ذره آخرررشو دیر اومدی نخواه زود برو شما الان رسیدی شاید شوهر برای همین کثیف میکنه چون توو این روایت ننوشته اگه شوهر بد بود اگه شوهر کثیف بود اگه شوهر دل به کار نمیداد 

گف هممممه ی شووورا 😒😒😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
الان وایسین یه ذره آخرررشو دیر اومدی نخواه زود برو شما الان رسیدی شاید شوهر برای همین کثیف میکنه چون ...

🤣🤣🤣🤣🤣

خدا نکشدت

همراز سابقم چون تو یه تاپیک گفتم راهپیمایی نرفتم قطع دسترسی شدم کاربریه جدیدمه
2706