2737
2734
من خودم باراول که خوردم اصلا دوست نداشتم خیلی بد بود طعمش ولی بعدش عاشقش شدم طعمش خیلی خوبه کسایی هم ...

منم قبلا متنفر بودم اما کم کم عاشقش شدم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشمزه میشه رو یه انبه کامل چقدر شیر میخواد؟

من ک خیلی دوست دارم 😍یدونه انبه ،نصف بیشتر یه پاکت شیر اندازه نمیگیرم😍

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2728

انبه رو با زرد الو یا موز بریز تو نخلوط کن، یه کوچولو اب هم بریز، میکسش کن، عااااااالی میشه

یعنی معتادش میشی

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2738

مگه هنوز ازين بشقابا هست؟اينا تــو سلف يوني بود🤔

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2706