2726

اینجا رو ساختن واسه درد و دل...غیر اینه؟؟؟چرا وقتی میایم دردودل میکنیم دقیقققق همون دردو دل میکنن طعنه و میان میزنن؟؟😐چتونه؟ به عده با شوهرشون دعواشون میشه چرا ابنجا خالی میکنن؟اینجا مگه جای خالی کردن عقدست؟؟؟نمونش تو دو تا تاپیک قبلیم هست😊نمیخوام اسمشو بیارم...فقط بگم بی فرهنگیت بیداد میکنه که اینطور نگی....روباه☺

نفس عمیق بکش خواهرررررر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولا که شوهر ندارم

دوما که فحش دادن مال افراد حقیره که تو تاپیک قبلیت هست

شاد باش

برای من "هر کسی" اهمیت نداره

حرف حق برای بعضیا تلخ و سنگینه.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
اولا که شوهر ندارم دوما که فحش دادن مال افراد حقیره که تو تاپیک قبلیت هست شاد باش برای من "هر کسی ...

ابن که دردودل رو طعنه کنی بزنی از کی تاحالا شده حرف حق؟؟من بهت بی احترامی کردم که اونطوری میگی؟؟؟متاسفم....

عزیزم روباه کاربر خوبیه فقط رکه 

این بیان نوشتاری همیشه باعث سوتفاهمه

بارها باهاش همکلام شدم خشک ورسمیه ولی حرفش ناراحت کننده نیست به دل نگیر گلم🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
من خوندم‌نظراات رو  چیز بدی نگفته بود واقعا شما خیلی زود شروع به توهین کردی

من؟؟؟😂😂باشه من😂😂😂خودش گفته حیف کهنه شستن که بدی به شما...اونم حرفی که عروس احمق زنداییم زد....واقعا؟؟😂شاید برا شما این حرف تعریف حساب شه

2706