2726
خانوم من بخاطر آسم میخواستم جونمو از دست بدم..ینی اگر دکترا نبودن بالا سرم و نفسم و برنمیگردوندن الا ...

حقیقتا همین طوره    الان دارو مصرف میکنی؟علت آسمت چیه؟

من خودم را دوست دارم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقیقتا همین طوره    الان دارو مصرف میکنی؟علت آسمت چیه؟

اره عزیزم دارو استفاده میگنم

من الرژیه شدید داشتم پیگیری نکردیم و 9 سال جای بدی زندگی کردیم ک واسم سم بود این باعث شد آسم بگیرم

زیر عمل حالم بد شد بخاطر آسم..نفسم قطع شد کامل واای خیلی بد بود و زجر اور :(

اره عزیزم دارو استفاده میگنم من الرژیه شدید داشتم پیگیری نکردیم و 9 سال جای بدی زندگی کردیم ک واسم ...

منم تو سزارین و بعدش ب حال احتضار بودم از شدت حساسیت و چندین هفته بعد سزارین .کلا  بی هوشی و بی حسی برا ریه خوب نیس    سخته وضعیت زندگی ما

من خودم را دوست دارم     
2728
اره عزیزم دارو استفاده میگنم من الرژیه شدید داشتم پیگیری نکردیم و 9 سال جای بدی زندگی کردیم ک واسم ...

چند سالته   چن ساله اسم داری    الان از چیا دوری میکنی

من خودم را دوست دارم     
چند سالته   چن ساله اسم داری    الان از چیا دوری میکنی

20 سالمه 10 ساله آسم دارم...به همه چی بدنم واکنش نشون میده...از خیلییی چیزا دوری میکنم مخصوصا گرد و خاک...و خیلییی چیزای دیگ..الان انقدر شدید شده ک تو بهترین شرایطم باشم یه وعده دارومو استفاده نکنم باید برم زیر اکسیژن

منم تو سزارین و بعدش ب حال احتضار بودم از شدت حساسیت و چندین هفته بعد سزارین .کلا  بی هوشی و بی ...

شما فکر کن من با این وضع سه بار جراحی شدم دوبار بیهوشی بود یبار بی حسی نخاعی..

20 سالمه 10 ساله آسم دارم...به همه چی بدنم واکنش نشون میده...از خیلییی چیزا دوری میکنم مخصوصا گرد و ...

الهی بمیرم .  منم همینم.اکسیژن بیمارستان خصوصی فقط میسازه بهم.من 31سالمه   چن ساله آسم گرفتم  بخاطر چن سال کار ارایشگاه و مواد شوینده     چون الرژی ارثی داشتیم نباید ارایشگاه میرفتم و کار میکردم    نمیدونستم تبدیل ب آسم میشه   الان با پرهیز یکم بهتر از قبلم    اما نمیشه کامل پرهیز کنم      اشپزی هم نمیتونم کنم   تو تراس اشپزی میکنم با ماسک   میام تو در تراس میبندم بو تو خونه نیاد    صابون و شامپو و کرم بودار نمیسازه بهم   گردوخاک دود رطوبت و.... 

من خودم را دوست دارم     
شما فکر کن من با این وضع سه بار جراحی شدم دوبار بیهوشی بود یبار بی حسی نخاعی..

سخته واقعا    بعد سزارین تا مدتها حس میکردم اصلا ریه ندارم   بیمارستان دولتی بود حالم درک نمیکردن   اکسیژنشون هم خالص نبود      ایشاالله خدا همه بیماران رو شفا بده 

من خودم را دوست دارم     
میشه یکم توضیح بدی    مگه کجا زندگی میکردی؟

مجبور شدیم بخاطر شغل پدرم بریم خونه سازمانی زندگی کنیم...خونه ش خیلی بد بود..گازوئیل و دوده بود یکسره اونورا...همش خاک..خیلیی شرایط سخت بود..زیر دندونامون گرد و خاک رو حس میکردیم...در حالی ک من باید یجایی زندگی میکردم ک سرامیک باشه و خیلییی تمیز باشه..اتاق جداگانه داشنه باشم ولی نداشتم...که دیگ بعده 9 سال ما اومدیم خونه خودمون پدرم هنوز همونجاست  اخر هفته ها میریم پیشش

سخته واقعا    بعد سزارین تا مدتها حس میکردم اصلا ریه ندارم   بیمارستان دولتی بود حالم ...

من مجردم...نه مجبورم غذا درست کنم نه چیزه دیگ...ولی خیلییی درگیرم..ینی یه تخم مرغ نمیرو میکنم میمیرم :\

بعد همه اطرافیان انقدر بیشعورن میشینن میگن کی میخواد تورو بگیره...کی میتونه تورو تحمل کنه و باهات زندگی کنه  

2706