2726
عنوان

خاطره زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 82798 بازدید | 89 پست
دردم اینکه داشتم ولی قسمتش به این دنیا نبود

عزیزدلم ان اشالله خدا یه خوبش رو بهت میده😙

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  
واقعا زایمان خیلی سخته من که دیگه از بارداری وحشت.دارم 

ولی من هر وقت بچه دوم بیارم اونم طبیعی زایمان میکنم 😏😊

خدایا دل همه رو شاد کن ... به همه ی اونایی که ارزو دارن بچه دار بشن نی نی بده .... و به همه ی مادرآ هم صبر و تحمل نق نق این فسقلی ها رو بده  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید آمپول بیحسی رو دقیقا کجا می زنن؟ 

داخل لبه ی بیرونی اون موقع اصلا متوجه نمیشی

منم زایمانم نزدیکه به نظرتون اپیدورال زریق کنم یانه؟؟؟؟؟

عزیزم من نگرفتم چون واقعا برام قابل تحمل بود 

اپیدورال زایمان رو طولانی میکنه  روی همه ی بدنا هم جواب نمیده بی حسیش 

فک میکنم نگیری بهتره 

اپیدورال رو تا به۶ سانت نرسی نمیزنن 

بنظرم یا درخواست مخدر کن یا گاز انتونکس

تکنیک تنفس از همه چی بهتره راحت تحمل میشه کرد اوج بین دردا ۱ دقیقه استراحت داری ۱ دقیقه درد چیز بزرگی نیست خوب تنفس رو انجام بدی اصلا سخت نیست

2728
من شکمم بزرگ مونده بچم دو ماهشه شما چیکاذ میکنی برای شکمت

من تازه ۲۰ روزه زایمان کردم شکمم خیلی بزرگ نیست چون از قبلم شکم تختی نداشتم فعلا نبستم شکم رو چون تا شش هفته طول میکشه رحم برگرده به سایز وجای قبلیش بعد با گن میبندم و پیاده روی شروع میکنم رژیم که بخاطر شیردهی نمیشه گرفت

وای استارتر داستانت خیلی خوب بود خدا حفظکنه خودتو نینی تو بچت چند کیلو بود؟؟

ممنون عزیزم دوست داشتم با جزئیات کامل بنویسم ولی فرصت نمیده فسقلی

بچم ۸ روز زودتر دنیا اوند ۲۶۲۰ بود وزنش اگه تا هفته ۴۰ می موند به ۳ کیلو میرسید🤗

داخل لبه ی بیرونی اون موقع اصلا متوجه نمیشی

من موقع بخيه دردم گرفت يه يه چيزي ريخت  اون نا حيه درد خوب شد 

يه سوتي دادم دكتر به مامان قيچي داد ناقشوا ببره من فك كردم مي خاد بده به من دستم دراز كردم

لحظه سر خوردن يادمه

كلا خيلي حس خوبيه

اهان امپولي بود يكي به من گفت يه دستگله نفس مي كشي

اون فرق میکنه

گاز انتونکس هستش

اسم برش پرینه رو آوردین دردم گرفتم یاد بخیه زدناشون افتادم😭😭من واسه زاییدن داد نزدم ولی واسه بخیه ...

وااای خاک تو سر اون دکتری که برا بچه 1500 کیلویی هم برش زده...پس اگه بچت 4 کیلو بود لابد از وسط نصفت میکرد.

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
وااای خاک تو سر اون دکتری که برا بچه 1500 کیلویی هم برش زده...پس اگه بچت 4 کیلو بود لابد از وسط نصفت ...

تا یک هفته میرم ان آی سی یو برمیگشتم شوهرم ویلچر مادرشو آورده بود سوار اون میشدم فک کن چ بروزم اومده بود تازه اونم کج مینشستم گمونم تماااام بیمارستان میدونستن اوضاع من و بخیه هامو کاااش با این همه بدبختی حداقل میموند😔😔😔

تا یک هفته میرم ان آی سی یو برمیگشتم شوهرم ویلچر مادرشو آورده بود سوار اون میشدم فک کن چ بروزم اومده ...

وااای مگه از دستش دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟چند هفته بودی؟؟؟؟؟...خدا به داد دلت برسه...

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
2706