2703
2553

خانماامروز ظهر پاهام خیس بود رو سرامیک لیز خوردم از پشت افتادم زمین البته شدت نداشت چون کابینتو گرفته بودم پاهام کلی زخم شد ولی شکمم خدا رو شکر به جایی نخورد درد هم نگرفته تا الان...سریع شوهرم شربت غلیظ درست کرد بهم داد دراز کشیدم تکوناشو حس کردم ولی هنوز نگران و وحشت دارم فردا میرم خانه بهداشت محل صدای قلبشو بشنوم...ولی تا فردا طاقت ندارم ... حال عمومیم خوبه بنظرتون خطری منو تهدید نمیکنه؟

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وای چقد بد 😣😣😣😣😣😣😣😣😣.

نگران نباش ان شالله ک چیزی نیست ب خیر گذشت

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2714

خانه بهداشت همون بیمارستان یا کلینیک تخصصیه؟

من تا حالا ندیدم هیچ جا

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾

منم یه بار تو بارداریم سر خوردم و افتادم.

گوشه تیز میز رونم رو زخم کرد.خدا رحم کرد و هیچی نشد.ان‌شاءالله که برای شما هم مشکلی پیش نمیاد😘

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
خانه بهداشت همون بیمارستان یا کلینیک تخصصیه؟ من تا حالا ندیدم هیچ جا

عزیزم همون سامانه سلامت که هر منطقه ای داره بچه ها رو واکسن میزنن...ماما هم داره

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود