2737
2734
عنوان

کارم بده مادرا؟؟؟

288 بازدید | 27 پست

شوهرم وسایل شنا گرفته برای پسرم تا گاه‌گداری برن شنا من دلم نیست با شوهرم بره

چون هم بی خیاله ،هم این تجاوزا همش تو ذهنمه

چیکار کنم مادرا

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

الكي نگراني

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ببین عزیزم وقتی میدونی ومطمئنی حواس پرته نذارببره توشهرمایکی ازدوستان واشناهابود این بنده خداشوهرش حواس پرت بوده نه فراموشی داشته باشه هان اصلا متشخص هم بود ولی بایکی حرف میزد متوجه بچش نبود برده بوداستخر این طفلی بچه ۹یا۱۰ساله بود دقیق نمیدونم پاش لیزمیخوره میفته تو۴متری حتی تو۱متری هم میفتادبازخطرداشت طفلک بچه خفه شد مرد دورازجون همه  ولی دقت کن نزاربره اگرم میره بایکی ازاعضای خانوادت که حواس جمعه همه حواسش بهش باشه

وااااا؟؟؟؟ این حرفا چیه باباشه هااااا؟! پس میخوای با عمه من بره استخر😁😁😁

ممنون عمه اتون به زحمت می افته 😁😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین عزیزم وقتی میدونی ومطمئنی حواس پرته نذارببره توشهرمایکی ازدوستان واشناهابود این بنده خداشوهرش ح ...

وای خدا نکنه ،البته با وسایل کمکی داره میبرتش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چند سالشع ؟بالاي پنج ميتوني خودت كلي يادش بدي و به باباش بسپري و خلاصه بترسونشون ولي كمتره نزار برا خطرات اب هيچي عين بازو بند نيست از خونه ببند براش

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2706