2737
2734
عنوان

حرکتای نی نی

181 بازدید | 19 پست

سلام خانما من تو هفته ۲۸ هستم 

دوروز پیش رفتم بیرون خرید برا نی نی

۱۱رقتم ۳اینا اومدم خونه فک کنم خیلی پیاده روی کردم شب قبلشم نزدیکی داشتیم

الان نی نی لگد ک میزنه حس میکنم خیلی پایینه انگاری اومده پایین تو واژنم تا یه لگد میزنه دستشوییم میگیره و یه حسی بدی بم میده انگار داره میوفته پایین

دکترم تایکشنبه نیست 

عادیه یا نه؟ خیلی میترسم 

عادیه عزیزم یکم استراحت کن تا نی نی بیاد جای خودش، منم وقتایی ک خیلی سرپا هستم همین حسو دارم، بعضی وقتام اونقد میاد بالا ک لگداش میخوره ب دنده هام😁

دنباله بادبادکی در کف باد.                            من بودم و بی خیالی من،کودکی ام.                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عادیه عزیزم یکم استراحت کن تا نی نی بیاد جای خودش، منم وقتایی ک خیلی سرپا هستم همین حسو دارم، بعضی و ...

😐اره بخدا بغضی وقتا انقد بالاس ک  منم حس میکنم داره معدمو له میکنه الانمانقد اومده پایین ک از صب دو دفعه لباس زیرمو عوض کردم

2738

نشون بده لباسا رو منم میخوام ببینم. هرموقع گذاشتی منولایک کن ببینمشون انشالله چیزی نیست استراحت کن اگه خوب شدکه هیچ نشدیسربرودکترخیالت راحت شه. استارتریسوال بپرسم؟ 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
والا من هرکدومو از یجا خریدم خیلی سخت پسندم 😅

مباركش باشه انشالله ني ني ت سلامت بياد بغلت

خيلي خوووشگلن لباساش😍😍😍💋💋

شوهر رو باید بگیری همچییین پخته بزنیش که بفهمه دنیا دست کیه  
بفرما جانم

وای لباسا رومبارک باشه عزیزم به سلامتی تنش کنی. منم باردارم الان استرس سونوقلب دارم طبق پری 7هفته و1روزمه فردابرم سونوقلب دیده میشه؟

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2706