2410
2553
دیدم کسی جواب تون رو نمی ده ، خودم می دهم ..... بعضی به مامان توپولی ایراد گرفتند ، که نکنه پسر باشه ، اون هم رفت .... در ضمن تا اونجا که می دونم ، استروژن در بعضی داروها ، ممکنه به این فرآیند کمک کنند ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان عزیز در مورد جراحی سینه باید بگم که هرگز این جراحی رو در صورتی که خیلی پولدار نیستید انجام ندید. من خودم دو و نیم دادم سینه ام رو جراحی کردم و چند سایز بزرگتر شد اما هنوز یکسال نشده با وجود اینکه نه فعالیت بدنی آنچنانی داشتم و با توجه به اینکه ازدواج نکردم سکس هم نداشتم ولی بعد از نه ماه پروتزها به طرز چشمگیری کوچیک و شلتر شدن! سونوگرافی دادم دیدم که پاره نشدن بلکه کلا بعد از یه مدت حجمشون کمتر میشه .ضمنا بعد از سه سال اکثرا یا میترکن یا شل و بد ترکیب میشن. نهایت عمرشونهم دوازده ساله که بعدش حتما باید تعویض شن. یعنی در بهترین جاهای دنیا هم عمل کنی مادام العمر نیستن و باز بعد از ده دوازده سال بری دوباره کلی پول بدی.

ضمنا بعد از عمل به محض به هوش اومدن درد وحشتناکی داشتم.و انگار با وجود ورم زیاد بعد از عمل دو وزنه سنگین روی سینم بود.تا دو هفته جای بخیه ها وحشتناک میسوخت و یک هفته هم دو دلن که مثل دو تا سرم توسط دو سوزن به دو طرف سینه ها وصلن تا خونابه ها داخلشون بریزه و این سوزنهایی که از کنار سینه به بدنت فرو رفتن بعلاوه اون درد وحشتناک بعد از عمل تا یک هفته زندگی رو برات جهنم میکنه . تازه من فکر میکردم اینا حداقل سی سالی باقی میمونن ولی هنوز یک سال نشده کوچیک و بدقواره شدن.. به هر حال از من گفتن کار بیهوده ایه اگه پول دارید دوباره و سه باره عمل کنید بسم الله
2720
من درمورد قرص شیانگا با دکتر صحبت کردم و گفت که عوارض داره و باعث بهم خوردن تعادل هورمونی میشه که مشکلات هورمونی خودش باعث بیماری های دیگه میشه...

گفت بهترین راه برای بزرگ کردن سینه همون پروتز هست همین و بس
دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست...
2714
هر کسی نسبت به عمل پروتز یه نظری داره چون واکنش بدنها متفاوته...مثلا دوست من الان سه چهار ساله عمل کرده و اندازه و سفتی اش هیچ تغییری نکرده...
اوایل که ورم داره بخاطر عمل اما بعدش اون ورم میخوابه نه اینکه پروتز کوچیک بشه....پروتز اندازه اش تغییری نمیکنه
به جنس پروتز و دکتری که پیشش عمل کردید هم بستگی داره
دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست...
سلام مامان تپولی من تازه به جمع شما ملحق شدم راجب قرص شینگایا دربه در داروخانه ها عطاریها رو گشتم اصلا به گوششون نخورده میشه بگید از کجا باید تهیه کنم منتظر جواب هستم.
با سلام من مکمل هایی رو میشناسم که تاثیر مثبت میتونه برای افزایش حجم عضلات مثل سینه و باسن بانوان داشته باشه صد در صد طبیعی و با کمترین عارضه http://irflp.biz/%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%84%D8%AA%D9%8A-%D9%85%D8%A7%D9%83%D8%A7-PR230379.html?uid=
با حس خوب همه چی خوب پیش میره . من با فوراورلیوینگ حالم رو خوب نگه میدارم   
2706