2726
عنوان

کیا تا چندروز دیگه میفهمن که باردار شدن یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20987 بازدید | 1996 پست
خواهرای کلم ببخشید خیلی حرف زدم  خیلیییی تنهام    

به خاطر نی نی به حرف کسی اهمیت نده گناه داره

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
میشه بپرسم ماهی که باردارشدی قبل ازموعدپریودت علاعمی داشتی یانه؟

اره عزیزم ، هیچ علایمی جز خستگی و خواب آلودگی و درد زیر دل عین قبل پریود که همش لباسمو نگاه میکردم ببینم خون اومده ، ولی نیومد دیگه 

من مامان یک عدد عشق ناز هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم ، هیچ علایمی جز خستگی و خواب آلودگی و درد زیر دل عین قبل پریود که همش لباسمو نگاه میکردم ب ...

توالان مادری دعاکن منم زودترمادرشم خواهری خیلی دلم میخواد.

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2728

ممنونم از همگی امیدوارم اروم بشم این چند روز بعد شنیدن روضه های امام حسین همش اشکم جاری میشد اختیار اشکام دست من نبود

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 

سلام دوستان آیا تیر کشیدن زیرشکم ازعلاعم بارداریه؟یه بارسمت راست .یه بارسمت چپ.یه باروسط تیرمیکشه

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
نه 7 مهر موعدمه. چند روز قبل از پریودی علائم ظاهر میشن؟

منم موعدم ٧ مهره. علائم جديد و عجيبي ندارم فقط سينه م سفت شده و نوكش درد ميكنه. درد پريودي هم خيلي كم دارم.

الحمدلله حمداً كثيراً...

بچه ها من به زور مادر شوهرم گوشت بز خوردم طبعش سرده چکار کنم دلم درد میکنه شدید همش شکمم صدا میده

من گفتم دارچین بریزید ولی اینها نریختند

بچه ها من به زور مادر شوهرم گوشت بز خوردم طبعش سرده چکار کنم دلم درد میکنه شدید همش شکمم صدا میده م ...

عزیزم درسته خیلی سرده، مرتب چیزای گرم بخور، تا تاثیرش بره از بدنت، البته اگه اقدام کردی و تموم شده نباید چیز گرم بخوری خوب نیس اگه حامله شده باشی

ولی خرما بخور مشکلی نداره، موز هم بخور 

سلام دوستان آیا تیر کشیدن زیرشکم ازعلاعم بارداریه؟یه بارسمت راست .یه بارسمت چپ.یه باروسط تیرمیکشه

ممکنه عزیزم ، اما توجه نکن به هیچ علایمی تا از موعد بگذره انشالله 

بچه هااااا تورو خدا برای منم دعا کنین

من باید ۲۷ پری میشدم ک نشدم قبلش بیبی گذاشتم منفی بود. روز پری بیبی گذاشتم بعد دوساعت یه خط محو افتاد و فک کردم الکیه دیگ! پس فرداش یکی دیگ گذاشتم سریع دوخط شد ولی کمرنگه 

بعد نمیدونم چرا مارک روژان میزارم پررنگ تره از مدیکور ،

فردا میخام برم آزمایش هرچند ک امیدی ندارم 

https://farzand.net/article/370375-the-benefits-of-prenatal-vitamins

بچه هااااا تورو خدا برای منم دعا کنین من باید ۲۷ پری میشدم ک نشدم قبلش بیبی گذاشتم منفی بود. روز پر ...

اگه سریع دوخط بیفته حتی اگه کم رنگم باشه بارداری گلم مبارکه.مارم دعاکن

2706