2733
2734
عنوان

کیا تا چندروز دیگه میفهمن که باردار شدن یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20987 بازدید | 1996 پست
تو سیکل ای یو ای . اول داروهای تحریک تخمک گذاری به خانم میدن. تا فولیکول هاش بالغ بشه.  ب ...

ببخشید میپرسم چه مشکلی باید وجود داشته باشه که از این روش استفاده بشه؟

هزینش هم بالاس؟

من مامان یک عدد عشق ناز هستم
مال منم مدیکور بود هاله انداخت نمیدونم هستم یانه مجبوریم صبر کنیم ببینیم چی میشه دکتر داروخونه بمن ...

عزیزم شما موعدت چندم بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید میپرسم چه مشکلی باید وجود داشته باشه که از این روش استفاده بشه؟ هزینش هم بالاس؟

اونای که اسپرم شوهرشون ضعیف. حتی اونای که تنبلی تخندان دارن. با با دارو تخمکشون بزرگ میشه. من شوهرم ضعیف بود

2728
اونای که اسپرم شوهرشون ضعیف. حتی اونای که تنبلی تخندان دارن. با با دارو تخمکشون بزرگ میشه. من شوهرم ...

جنسیت هم انتخابش میشه با خودتون دیگه ؟

میشه مثلا فقط اسپرمای. Y رو فرستاد، درسته ؟ 

هزینش چطوره عزیزم؟

جنسیت هم انتخابش میشه با خودتون دیگه ؟ میشه مثلا فقط اسپرمای. Y رو فرستاد، درسته ؟  هزینش چطو ...

اره تعیین چنسیت میکنن. ولی من نکردم. حدود یک ملیون تا ۱.۵ با داروها و سونو و همه . تعیین جنسیت یکم گرونتر

من 8 روز گذشته هنوز تست نزدم خیلی بیخیالم نه؟

خیلی معذرت میخوام ، بسییییییار 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
اره تعیین چنسیت میکنن. ولی من نکردم. حدود یک ملیون تا ۱.۵ با داروها و سونو و همه . تعیین جنسیت یکم گ ...

خوب کاری کردی عزیزم، انشالله خدا ی نی نی سالم بهت عطا کن جنسش مهم نیس، ولی کاش میشد دوقلو بشه

2738
خوب کاری کردی عزیزم، انشالله خدا ی نی نی سالم بهت عطا کن جنسش مهم نیس، ولی کاش میشد دوقلو بشه

برای خیلیا دوقلو میشه. من تخمک بالغ یه دونه داشتم ولی. بستگی داره چنتا تخمک داشته باشی

برای خیلیا دوقلو میشه. من تخمک بالغ یه دونه داشتم ولی. بستگی داره چنتا تخمک داشته باشی

چقدددددر  خوب ، من به شوهرم بگم میگه بریم انجام بدیم، آخه نسبت به هزینش خیلی می ارزه

بچه ها من امروز که روز ۲۸ سیکلمه،دیشب  نصفه شب اندازه یک انگشت یکدفعه ای خون امد، بعد نوار گذاشتم و خوابیدم، صبح هم اندازه دو بند انگشت دیدم خون اومده، ولی الان خونریزی قطع شده و فقط خیلی کم کم لک قهوه ای میاد، داستان چیه؟ممکنه مثل اونایی که میگن باردار بودن و موعد پری یک روز فقط پریود شدن، شده باشم؟امروز صبح بی بی چک منفی بود، من اصلا درد پری هم ندارم، خییییلی کم بعضی وقتا دلم یه کوچولو درد میگیره 

2706