2733
2734
عنوان

از کجا بفهمم سقطم کامل بوده

54506 بازدید | 26 پست

سلام

من باسه تا قرص میزوپروستول ک داشتم سقط کردم(بچه ام سه هفته س تو شکمم مرده. ۷ تا از قرصا هم گذاشتم تو واژنم ک افتاد بیرون سه تاشم زیر زبونن ک اونا اثر کرد). اولش یهو یک مایعی زیاد ک مث اب بود ازم ریخت بیرون. بعد شروع ب خون ریزی خیلی زیاد کردم. یک ساعت بعد هم یه دلدرد شدید اومد سراغم. که هی دلم تیر میکشید و ول میکرد. ولی دلدرمم یک ساعت بود. دوتا لخته خون بزرگم ازم افتاد. ولی تاجایی که من دیدم فقط شبیه لخته خون بود. نه چیز دیگه. حالا هم خونریزیم کم شده و دل دردمم رفته. بنظرتون  سقط انجام شده؟ 

🌷توکلتُ علی الله🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز من سه شنبه صب سقط کردم هم جنین وهم جفت ...جفت ب اندازه کف دست ازم خارج شد.بیمارستان بستری شدم باز همونجا ب اندازه ی سک ۵۰۰ ت دوباره جفت دفع کردم با این حال سونو شدم ومشخص شد ۵۰گرم هنوز جفت رد نشده هست ک کورتاژ شدم...پس حتما باید سونو بشی..من پانزده هفته سقط کردم

عزیز من سه شنبه صب سقط کردم هم جنین وهم جفت ...جفت ب اندازه کف دست ازم خارج شد.بیمارستان بستری شدم ب ...

متاسفم عزیزم. من هفته ۸ بچه ام مرد. ولی هفته ۱۱ تو سونو ان تی ک رفتم فهمیدم. واسه همین گفتم شاید کوچیک باشه جنین. از کورتاژ و عوارضش میترسم. از طرفی خونریزیم خیلی کم شد ولی خودمم فکنم دفع نشد

🌷توکلتُ علی الله🌷
متاسفم عزیزم. من هفته ۸ بچه ام مرد. ولی هفته ۱۱ تو سونو ان تی ک رفتم فهمیدم. واسه همین گفتم شاید کوچ ...

عزیزم منم تو هفته ۷ سقط کردم با قرص ولی کامل دفع نشده بود و رفتم دکتر و تو مطب خودش بقایا رو دراورد ( فک کنم کورتاژ کرد ولی چیزی به من نگفت فقط گفت هنوز بقایا بود که در آوردم)

حالا باز فردا گفته برم سونو 

امیدوارم دفع شده باشه

شما هم حتما باید بری سونو

عزیزم منم تو هفته ۷ سقط کردم با قرص ولی کامل دفع نشده بود و رفتم دکتر و تو مطب خودش بقایا رو دراورد ...

عزیزم دفع کردی؟ بله منم دکتر سونو نوشت ولی گفت دو هفته دیگه. دیر نیست یکم؟

🌷توکلتُ علی الله🌷
2738
عزیزم دفع کردی؟ بله منم دکتر سونو نوشت ولی گفت دو هفته دیگه. دیر نیست یکم؟

من امروز بعد از ظهر وقت سونو دارم عزیزم

نمیدونم چرا دکتر من خیلی عجله داشت 

گفت میخوام زودتر تخلیه بشه

من امروز بعد از ظهر وقت سونو دارم عزیزم نمیدونم چرا دکتر من خیلی عجله داشت  گفت میخوام زودتر ...

انشاالله که دفع شده باشه. هر ۰ه زودتر بهتر. این بلاتکلیفی خیلی بده. هرچی بیشتر بمونه احتمال عفونت بیشتره. من که سه هفته مرده ش تو دلم بود😔

🌷توکلتُ علی الله🌷
منم دو هفته تو دلم مرده بود عزیزم الان میترسم برای اقدام بعدی

وضعیتمون شبیه همه پس. من وقتی فهمیدم مرده خیلی شوکه شدم. چون علائم بارداری داشتم هنوز. حق داری منم میترسم. تجربه خیلی بدیه. خدا برا هیچکس نخواد

🌷توکلتُ علی الله🌷
وضعیتمون شبیه همه پس. من وقتی فهمیدم مرده خیلی شوکه شدم. چون علائم بارداری داشتم هنوز. حق داری منم م ...

عزیزم کی سقط کردی؟ 

دکتر به من گفت معمولا دلیلی نداره اما ۴۰ روز دیگه برات آزمایش مینویسم 

حالا نمیدونم چرا ۴۰ روز

بقایاش هم فرستاد پاتولوژی

عزیزم کی سقط کردی؟  دکتر به من گفت معمولا دلیلی نداره اما ۴۰ روز دیگه برات آزمایش مینویسم  ...

من دیشب... ولی نمیدونم کامل بوده یا نه. اخه نمیدونن جفت هم دفع شد یا نه. اصلا نمیدونم جفت چه شکلیه. دکتر منم گفت معمولا تو بارداری اول مشخص نیست دلیلش. و برا ازمایش نمیفرستن. ولی ممکنه بخاطر هماتومی ک داشتم باشه. ۴۰ روز دیگه چه ازمایشی بدی؟ 

🌷توکلتُ علی الله🌷
من دیشب... ولی نمیدونم کامل بوده یا نه. اخه نمیدونن جفت هم دفع شد یا نه. اصلا نمیدونم جفت چه شکلیه. ...

پس سه چهار روز بعد من سقط کردی

من دکترم اینقدر عجله داشت که تو دو روز تخلیه اش کرد و امروز رفتم سونو گفت بقایا نیست اما لخته های خون زیاده 

معمولا آزمایشهای ایمنی و انعقادی مینویسن

البته من بارداری دومم بود عزیزم

نمیدونم تو بارداری دومم طبیعیه یا نه

2706