2726
عنوان

درمان غیر معمول ترک پوستی!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 199577 بازدید | 418 پست
من خودم چند نفرو میشناسم که به خاطر ترک پوستی نمیخوان شوهر کننن یا خودکشیییی میکننن واقعا نمیدونم

منم دارم والا🙁 ولي نميخوام خودكشي كنم 

شوهرم كنم خب يعني شوهرم خودش بردپيته؟ البته استرسشو دارم منم

از وقتي تو براورده نشدی ديگه هيچوقت آرزو نكردم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون که لایه برداره.بعد از چن وقت اثر داره؟

عزیزم تو نت هم سرچ کنی مینویسه این پماد برای ترک خوبه . من استفاده کردم از بقیه کرم ها بهتر نتیجه داد. ازطریق لایه برداری باعث رفع تدک میشه. من از دکتر هم پرسیدم گفت درسته و موثر

2728

منم ترک پوستی دارم روی زانوهام و و سینه ام و باسنم،متاهلم شوهرم مشکلی نداره اما من خیلی از ترک هام خجالت میکشم،حتی استخر نمیرم که کسی ترک پوستی زانوهامو نبینه.بایو اویل هم زدم یخورده بهتر شد،اما باز خیلی پیداست

خدایاشکرت
ببین من بیست روز،بخاطر کم شدن چربی دور شکمم روغن کرچک میزدم یهو متوجه شدم ترکای شکمم رفته غیب شدن ها ...

سلام دوست عزیز. روغن کرچک رو به جاهایی که ترک داره بزنیم؟ چه موقع بزنیم و چقدر بمونه

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
ببین من بیست روز،بخاطر کم شدن چربی دور شکمم روغن کرچک میزدم یهو متوجه شدم ترکای شکمم رفته غیب شدن ها ...

روغن کرچکتو از کجا گرفتی؟اصل بود؟من هرجایی که میرم میگن پنج تومن بعد اصرارم میکنن که اصله

روغن کرچکتو از کجا گرفتی؟اصل بود؟من هرجایی که میرم میگن پنج تومن بعد اصرارم میکنن که اصله

از داروی گیاهی اره اصل بود ولی قیمت یادم نیس

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

عزیزم من روی سینم دارم بر اثر لاغر شدن و سفید نیست فقط بین پوستم فاصله افتاده که باعث آزارم شده

مال شما هم اینجوری بود با کرچک رفت یا خیلی سطحی و قرمز رنگ بود؟

عزیزم من روی سینم دارم بر اثر لاغر شدن و سفید نیست فقط بین پوستم فاصله افتاده که باعث آزارم شده مال ...

برا من سفید بود ترکها عزیزم

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2706