2737
2734
عنوان

درمان غیر معمول ترک پوستی!!!!!!!

199677 بازدید | 418 پست

سلام بچه ها 

من ترک پوستی دارم ولی استعداد چاق شدن ندارم فک کنم موقع بلوغ پوستم ترک برداشته 😣

رفتم دکتر گفت چون دیرشده درمانی نداره ولیزر زیاد اثر نمیکنه .به ذهنم یه فرضیه رسیده که نمیدونم انجامش بدم یانه 

میخوام لایه برداری کنم حوصله ۶ماه کیسه کشیدن ندارم یه بار اسپری موبر چند دقیقه بیشتر روپوستم مونده بود و چند لایه از پوست رو برد میخوام رو ترک هام اسپری موبر بزنم و بزارم بمونه تا چند لایه از پوستم رو برداره !!!!!!!

ولی نمیدونم درسته یانه ؟کسی تا حالا لایه برداری کرده؟یا راه درمان دیگری سراغ داره ؟اصلا این کار رو انجام بدم؟

منم کل بدنم ترک‌پوستیه متنفرم ینی

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

نه ترک با لایه برداری خوب نمیشه

موبر هم پوستو میسوزونه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا حالا چی رو امتحان کردی؟؟

هیچی😢

اصلا درمانشو بلد نیسم

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

عزيزم ترك پوستي لايه هاي زيرينه

تو بلوغ و بارداري و چاق شدن 

بين لايه هاي پوست فاصله ميفته 

باعث ميشه سفيد رنگ بشه 

احتمال زياد لايه برداري تاثيري نداره 

كلا درمان موثري نداره 

ولي از  ضد ترك ليراك استفاده كن

صدف بيوتي ميگفت كمشون ميكنه

از وقتي تو براورده نشدی ديگه هيچوقت آرزو نكردم!
2738

ببین من بیست روز،بخاطر کم شدن چربی دور شکمم روغن کرچک میزدم یهو متوجه شدم ترکای شکمم رفته غیب شدن ها شوهرم فهمید با کرم های گرون نرفت ولی با کرچک رفت

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2706