2737
2734
عنوان

دیگه خستم کررررده

380 بازدید | 40 پست

واای بچه ها چند روز دیگه عروسیمه همینطوری اعصاب ندارم همه کارام گره خورده از این ور هر روووز خواهر شوهرم رو مخمه هی میپرسه کیا دعوتن تک تک اسم میبره منم باید بگم اره یا نه شاید باورتون شه بیشتر از هزااار دفه پرسیده دوستای خودم دعوتن گفتم اره هر دفشم گفته وااااه حالا چرا اونارو دعوت کردی منم هر دفه با لبخند گفتم خب دوستامن منم عروسیه اونا بودم دوباره امشب برگشت اسم چندتا دوستامو برد گفت هستن گفتم ارررره گفت وااا چرا دعوتشون کردی بجاش میذاشتی رضا (برادر شوهرم )دوستاشو دعوت میکرد در حالی ک من که عروسیمه ۵ تا از دوستام هستن برادر شوهرم ۵۰تا از دوستاش با زن و بچه منم دیگه خیلیییی بهم برخورد گفتم واا عروس منم من دوستامو دعوت نکنم که رضا بکنه هر وقت تو عروسی کردی دعوتشون کن بعد برگشت ب حالت تیکه گفت من شانس ندارم شوهر کنم ۵۰تا بیشتر اجازه نمیدن دعوت کنم منظورش این بود ک یعتی ما خیلی ب تو حال دادیم ک گذاشتیم انقدر دعوت کنی دختره ی بیشور

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واااا 

من خيلي سختي کشيدم اسمم بايد تو کتاب گينس ثبت شه بنام کوچکترين دختر قوي هنوزم مشکلات، و سختي زندگي دنبالم هستن برام دعاکنيد قويترشم هيچوقت نگيد خدايا مشکل بزرگي دارم بلکه به مشکلات بگيد خداي بزرگي دارم من بهش ايمان دارم ميدونم که ميدونه اميدزندگيمه خدايااااا هميشه دستمو گرفتي مبدا روزي ول کني عااااشقتم يه جوره خاص اونجوري که تودلت ميخواست  
2731
تو فقط لیست بده جوابشو ندا

خیلی رو مخمه بخدا من اصلا حوصله خودمم ندارم اینم با این سوالاش دیوونم کرده براش قیافه هم بگیرم اصلا نمیفهمه دو دیقه بعد میاد میچسبه بهم حرف میزنه

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
برای آرامش خودت حرفهاشو فقط با لبخند جواب بده و بعد فراموش کن. مشخصه که هنوز بچه است

بدبختی جلو شوهرم و بقیه این حرفارو نمیزنه اکه همچین حرفیو جلو شوهرم میزد شوهرم یجور باهاش بزخورد میکرد دیگه بشینه سرجاش میذاره کسی نباشه حرف میزنه

2738
کاملا درکت میکنم کاری نمیتونی بکنی تا آخر عمرت همینه من الان ۱۰ساله دارم خودتو باید عوض کنی اونا عوض ...

کاش شوهر کنه بره دیگه خستم کرررده 

کاش شوهر کنه بره دیگه خستم کرررده 

سلام خودت محکم جلوش وایسا و بگو یه بار دیگه از این حرفا بزنی دیگه محلت نمیزارم و به شوهرم میگم، چقدر تکراری صحبت میکنی 😡

از حالت محکم باش و مظلوم نباش وگرنه شوهرت رو حتی سمت خودش میکشونه

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
2706