2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دوست دارم ولی هزینه ش خیلیه

بلاخره من از خیلی چیزها میخوام بزنم و این کارو بکنم نمیدونم درسته یانه؟ دوروز،پیش کارهای اولیه رو انجام دادم و درمورد هزینه هاش چیزی حدود۲۰میلیون درمیاد که اولش۵میلیون مبگیرن بعد اگه هزینه هاش جورنشه میگم سال اینده میخوام اون شابلون های مارو فریز میکنن مشکلی پیش نمیاد

همه ی صفحه هایی که برای تالاسمی بازشدند نصفه و نیمه رها شدن من میخوام تااخرش بمونم و از تجربیات هم استفاده کنیم تا همگی نتیجه بگیریم منم هرکاری ک انجام بدم به شما اطلاع میدم

قبلش بهتون بگم که اسمم نجمه هست۲۴سالمه اولین بارداریم یه دختر۶ساله مینور هست خداروشکر

دومین بارداریم پسرماژوربود که سقط کردم در چهارماهگی و واقعا دردناک و عذاب اور بود بعدازاون یه بارداری ناخواسته داشتم که ۷هفته خودبه خود سقط شد

2738

[QUOTE=64630708]بلاخره من از خیلی چیزها میخوام بزنم و این کارو بکنم نمی...من اگه مطمئن بشم که این هزینه ها حتما جواب میده دنبالش میرفتم ولی میترسم این همه هزینه کنم ولی جواب نگیرم...منم2هفته پیش سقط داشتم بعداز cvsقلب بچم ایستاد و مجبور شدم سقط کنم جواب آزمایش هم2.3روز دیگه حاضر میشه😔

2706