2726
عنوان

بهترين كادوي تولد

151 بازدید | 18 پست

بنظرتون بهترين كادوي تولد براي متولدين مرداد چيه؟

مثلا مرداد نزديكه چي ميگيرين يا چي دوسدارين بگيرم ( اصلا بحث مادي و ارزش پولي مطرح نيست نفس هديه دادن زيباست)

ازونجا كه خداوند متعال نظر خاصي روي متوليدين مرداد داره پرسيدم😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نام خدا

از کادو گرفتن اصصصلاااا خوشم نمیاد

ولی اگه کسی لطف کرد و گرفت زیر سه تومن اصلا نباشه بیزحمت 😆

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
به نام خدا از کادو گرفتن اصصصلاااا خوشم نمیاد ولی اگه کسی لطف کرد و گرفت زیر سه تومن اصلا نباشه بی ...

رونوشت 

با سلام و تحيت

بنام خداوند مرداديها و خالق شير

خواهر سه تومن چي ميدن اخه

سمبل ماه مردتد گنجيشك نيست كه

ببخشید خداوند متعال چ نظر خاصی روی متولدین مرداد دارن؟؟؟؟؟؟

چرا ساير ماهها سمبلشان شير نيست

و زيباترين و محبوب ترين خصوصيات رو ندارند

نميگم بد هستند نه اما به مرداديها نميرسند

رونوشت  با سلام و تحيت   بنام خداوند مرداديها و خالق شير خواهر سه تومن چي ميدن اخه سمب ...

انقدر قانع و مظلومم من 😶

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706