2737
2734
عنوان

مادرا بی زحمت یه سوال

87 بازدید | 12 پست

پسرم دوماهش مونده دوسال تموم کنه ولی خیلی کم حرف میزنه درکل هشت کلمه بلده بقیشو همش میگه با یا ما واشاره حالیم میکنه خیلی نگرانم.درحالی پسر بزرگم بعد سیزده ماهگی خیلی قشنگ حرف میزد

پسر من  دو سال و یک ماهشه. کلمه کم میگه. نگران نباش

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر من یکسالشه هیچی نمیگه  مامان بابا نمیگه واینمیسته راه نمیره حتی ۴دست و مام نرفت دندون ...

والله نمیدونم چی بگم بردیش دکتر چهاردست وپارو باید میرفت از هفت ماهگی به بعد باید بابا رو حتما میگفت

2738
پسر منم ۲۰ ماهشه هفت هشتا کلمه میگه رفتیم گفتار درمانی گفت یکی از دلایلش ژنتیکه و یکی دیگش عسله ما ب ...

من شنیدم گفتن تا یک ساگی نباید عسل داد من بعد یک سالگی بهش میدم قاطی شیر موز یعنی تاثیر داره پس دیگه بهش نمیدم

بستنی زیاد میخوره تقریبا روزی یک عدد میگم مال اون نباشه.دوست نداره بخوره ولی وقای برادزش میخره ا نم ...

نه عزیزم از اون نیس دختر منم ۱۸ ماهشه از یه سالگی بستنی میخوره خیلی دوس داره کلمه هارو تقریبا میگه واینکه بچه هارو نباید مقایسه کنی یکیش زود میحرفه یکیش زود راه میره کلا باهم فرق دارن نگران نباش اگرم خیای ذهنتو درگیر کرده به یه روانشناس ببر

من شنیدم گفتن تا یک ساگی نباید عسل داد من بعد یک سالگی بهش میدم قاطی شیر موز یعنی تاثیر داره پس دیگه ...

آره منم بعد از یک سالگی عسل خیلی بهش دادم بعد گفتار درمان بهمون گفت عسل بهش ندین که تاخیر زبانی میاره بعد تو نت سرچ کردم دیدم درسته