2737
2734
عنوان

پيرو حرف و دستور ني ني يار ١ عزيز....

147 بازدید | 21 پست

دوستان اين اصل نقض قانون آزادي بيانه تو همه پيام رسانها و سايتا امكان خذف موضوع حرف و غيره هست اينجام يه مدت بود

راهكاري كه بتونين حرف ني تي يار را دور بزنيد بريد تو تاپيكي كه ميخايد حذف بشه عكس يكيو بزاريد بريد بگيد خودتونيد تمام و حذف يا الكي يه سري اطلاعات بديد بگيد خانوادگيه!...

آخه اين شد حرف؟

>*

هان؟؟؟؟

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عکس بذاری فقط خود پست حذف میشه.تاپیک حذف نمیشه.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2731

والا قبلنا مي شد خيلي راحت تاپيكو حذف كني از داشبوردت الان نه 

اين يعني ني ني سايت به من نوعي شك داره؟

شما شماره تلفن و آي پي داري پس بايد بدوني مدرك مهمتر از اينا نيست 

اونوقت اجازه حذف تاپيك رو دادي دست ني ني يار

يعني من كاربر تشخيص نمي دم كدومو خذف كنم از داشبورد شخصيم؟

بعد ايشون گفتن اگه عكس بزاريد يا اطلاعات خانوادگي بدين حذف مي كنيم خوب شايد يكي اين موارد رو عامدانه دور بزنه حله؟

>*
2738

سايت بايد به همه كاربرا آزادي بيان و قدرت تميز بده نه اينكه مفسر قرار بدن فقط جهت حذف تاپيك 

اگر من تاپيك زدم پس ميتونم تشخيص بدم مي مونه يا نه

ابزار كنترل هم دست سايته يعني قطع دسترسي يا هر عنوان ديگه اي

>*

اللن اخر وقته انا من بزودي كمپيني تشكيل مي دم جهت بازبيني مدير سايت به اين مساله و تجديد تصميم گيري

زدن تاپيك بايد درجهت حل معضل باشه نه ايجاد مشكل

الان كه اين راه خل رو گذاشتين امسال فاخته و كايمهر و ثمين و يا غيره قصه بافي نمي كنند؟

چرا بيشترم شدن

>*
چ بد

بدتر اونه كه قطعا هدف ما از دور هم جمع شدن توي اين سايت قضاوت شدن و شناخته شدن نيست 

شايد افرادي در موقعه ضرورت تاپيك خاصي زدن و بعد نيازي بهش ندارن و ميخان پاكش كنند

حتما بايد اسم خواهر و مادر يا عكسشون توش باشه؟

>*
2706