2703
2553
عنوان

متولد چه ماهی هستی؟ خصوصیت خاصت چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27626 بازدید | 973 پست

مرداد

نمیدونم  شما بگید😂😂😂😁😁

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اسفند هستم  به خاطر این اخلاق ها بعضی وقتا بهم میگن چرا اینقد مغروری و خودت رو میگیری در ص ...

من اسفندی ام دقیقا عکش شما زود با همه جور میشم

مثلِ بارانِ بهاری که نمی‌گوید کِی...... بی خبر در بزن و سرزده از راه برس (لطفا بگین الهی آمین)
2720
كسي متولد آذر هست؟ دختر من آذريه بد اخلاق و مغروره 

اوکی منم اذریم ... مغرور خوب امدی ولی بداخلاق کم

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2714

من مهرم

مهربونم 

چیزای دیگم هست ولی اینو بدنید و اگاه باشید مهربونی سرچشمه همه خوبیاس

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
اسفندی ها خیلی زرنگن راحت گلیم خودشونو از آب میکشن بیرون و اصلا تنبل نیستن و مستقل هستن ولی تو رابط ...

دقیقا

مثلِ بارانِ بهاری که نمی‌گوید کِی...... بی خبر در بزن و سرزده از راه برس (لطفا بگین الهی آمین)
2706