2726

ما مصرف گوشتمئن زیاده،هفته ای سه بار خداقل هست،دو هفته ای یکبارم حتما جیگر داریم،همیشه هم همینجور بوده 

ولی هم من و هم همسرم کم خونی داریم،و پاهامون خواب میرع 

کلسیم و فولیک اسید و اینا رو اگه سرخود استفاده کنیم بده؟شوهرم میگه ازمایش نمیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم خونی رو ازمایش دادین؟؟؟

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
2728

کلسیم دی روزانه مشکلی نداره اگع لبنیات به اندازه استفاده نمیکنید

ولی پرل ویتامین دی (از. اون تیله ای ها) دوز ۵۰۰۰۰ بگیر

ماهی یه دونه خودت و. شوهرت بخورید

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
نه برای خودتون هیچ مشکلی نداره . ولی برای اقایون نمیدونم خوبه یا نه. یعنی خواب رفتن دست و پا واسه کم ...

نمیدونم ،کمردرد هم شوهرم بهش اضافه شده،خودشم که نمیاد هی دارو میگیره،الکی استفاده میکنه،ولی ویتامین واینا میگم اگه خوبه یجوری بزور بهش بدم

منم دستام هرشب خواب میره گردش خون خدب نیست ازمایش دادم رو مرز کم خونی بودم 15روز قرص خوردم الن نمیدونم چ جوریه بازم خداب میره دستام تو خواب

البته روش نمیخوابما بطور قرینه هردو خواب میره

چندماه باید ایزن پلاس بخورم؟

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  
2706