2733
2739

سلام به همه همونطور كه قبلا گفتم يك پسر شش ساله دارم كه كاملا با هوش و طبيعيه فقط به خاطر شلي ربات عضلات دستش كمي ضعيفه كه با كاردرماني تحت درمانه و خيلي بهتر شده امسال بايد بره مدرسه مدتهابا دقت  دنبال يك مدرسه با جمعيت كم و معلم با حوصله و قيمت مناسب بودم و يكي از دوستان مدرسه اي رو بهم معرفي كرد كه كلاس اولش ٩نفره و معلمش با تجربه بود و با پول ما هم جور در ميومد با معاون مدرسه صحبت كردم يكي از اون ناظم مدرسه هاي دخترانه جلاد دهه شصتي بود و پسر من رو نديده اصرار داشت كه ما خيلي اشتباه كرديم بچه رو برديم جاي ديگه پيش دبستاني و بچه ما حتما هم سطح بچه هاي پيش دبستاني اونا نيست با اينكه خيلي از اين برخورد تو ذوقم خورده بود با توصيه همسرم و شمارش برتري هاي مدرسه و نقش كم رنگ اون خانم در جريان آموزش ،قانع شدم و رفتيم براي  ثبت نام كه قيمت رو بالا بردن و بعد از يك ساعت تست از مباحث پيش دبستاني با اينكه پسرم خيلي خوب پاسخ داده بودطرز  نوشتنش رو بهانه كردن و گفتن بايد يك ماه بياد كلاس خصوصي تا به سطح عالي كلاس ما برسه من با اينكه داشتم منفجر ميشدم باز هم همسرم وساطت كرد و با پرداخت مبلغ كلاس ها براي اولين جلسه رفتيم و  از من خواستن كه برم خونه و بعد اينكه رفتم دنبال پسرم ديدم خيلي عصبي و غمگينه وقتي اومديم خونه ديدم بلوزش و كشيده رو صورتش و تكون نميخوره رفتم كنارش ديدم داره با غصه گريه ميكنه ازش پرسيدم گفت مامان

معلم دو تا خانم را صدا زد و اونا اومدن تو كلاس و نقاشيها و عدد نويسي  منو بهشون نشون داد و اوناكه يكيشون همون خانمه بود  گفتن اين خيلي افتضاح و داغونه و با آب و تاب با بچه بسيار تواناي يكي از اون خانما مقايسه ش كرده بودن و به كارهاش خنديده بودن من كه داشتم از عصبانيت منفجر ميشدم دلم ميخواست مدرسه رو رو سرشون خراب كنم ولي همسرم مانع شد و به شيوه  منطقي خودش خجالتشون داد و بهشون فهموند كه ضعف عضلات دست يه بچه شش ساله به معني ضعف در فهم  اراجيف يه مشت زن  احمق نيست و پولمون و پس گرفت و  دوباره افتادم دنبال مدرسه  و يك مدير بسيار فهميده و با سواد و مدرسه اي مطلوب پيدا كردم و ثبت نام با علم ايشون به شرايط پسرم انجام شد و من خيالم راحت شد ولي ديروز باهام تماس گرفتن و گفتن مدرسه به دليل عدم توانايي در پرداخت اجاره ملك اعلام توقف كرده و همه چيز كنسل  ،من تمام مدارس منطقه خودمونو ديدم يا توانايي پرداخت مبلغ بعض از اونها رو نداريم و يا بعضي حاضر به ثبت نام بچه من نيستن  چون حوصله بيشتر وقت گذاشتن ندارن و يا مدارسي با شرايطي كه گفتم نيستن   حالا من مستاصل شدم الان دارم به مدرسه دولتي فكر ميكنم نميدونم چه كار كنم ميترسم با توجه به جمعيت زياد كلاس بچه م  رها بشه و آسيب ببينه  و باور كنه كه ناتوانه در حالي كه واقعا نيست  اگر جاي من بوديد چه كار ميكرديداحساس ميكنم داريم در حق بچه م كوتاهي ميكنيم 😢خيلي مرددم  لطفا نظر بديدو اگر تجربه مشابه داشتيد برام بنويسيد  احتياج به همفكري دارم .خيلي طولاني شد ببخشيد ممنون كه وقت گذاشتيد

عزیزم من و خواهرم دوتامونم کلا مدرسه دولتی درس خوندیم الان خواهرم دندان پزشکه و من دکتر دامپزشک

من فقط دو سال آخرو بههههترین مدرسه غیر انتفاعی شهر درس خوندم که پشیمونم الان ب نظرم دولتی ها خیییلی بهتره سطح درسی و کلاسی شون

نگران پسرت نباش دولتی ثبت نامش کن و پیگیر درساش باش

عزيزم به نظرم بگرد دنبال مربي خوب نه مدرسه خوب حالا دولتي با خصوصي اكه جا دورترن بود بازم بهتره يه سال براش وقت بزار و با معلمش تعامل داشته باش زياد تا راه بيفته  ان شا الله از سال بعد حسابي قوي ميشه و جا ميفته  . عزيزم اكه خودت حس ضعف بهش ندي دچار ضعف نميشه باور كن كه ضعيف نيست تاكسي ابنجوري فكر نكنه بيشتر از هرچيز قوي بار بيارش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731