2733
2734
عنوان

مجردا پول تو جیبی ماهانتون چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7789 بازدید | 310 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 110خودمم شاغلم ولی درامدم پایینه البته

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن

من حتی یه هزاری از خانوادم نمیگیرم متولد ۷۵ هستم حسابداری میکنم دوجا .یه جا ک اشنامه حساباشو میارم خونه ماهی ۷۰۰ ی جا دیگم هست ماهی یه ۷۰۰ -۶۰۰ .اینم بگم ی خاهر دارم ۸ سالشه برا اونم خیلی لباس و....میخرم 

2728
آها یه ذره خیالم راحت شد.بیشتر به خاطر اینکه گفتی به خاطر آروم بودن قبول نکردن نگران شدم آخه منم خیل ...

جزوه های سایتو ندیدم

ولی ادبیاتش در حد ادبیات دبیرستانه، یه جزوه توی اینترنت هست، ادبیات در ده روز، اون خوبه یه نگاه بندازی

دینی هم یا دبیرستان میدن یا اندیشه اسلامی 1 سبحانی

کامپیوترم باید آفیس رو محیطشو کامل بلد باشی، مثلا عکس یه تیکه از یکی از نوارارو میدن میگن این کارش چیه، یه کنترل آلت کارش چیه، این جور سوالا که اگه با کامپیوتر کار کرده باشی میتونی جواب بدی

منم مجردم از بابام ماهی ۴۰۰ میگیرم من خیلی ولخرجم بلد نیستم پول خرج کنم چیزیم بخوام واسم میخره ولی تقریبا از نصفه ماهه دیگه پول ندارم من خیلی خیلی دوست دارم برم سر کار ولی تازه ترم ۳ یونیم کار کجا بود الان دارم هنرای مختلف یاد میگریم اگه کار در ارتباط با رشتم پیدا شد تو خونه یه کاری کنم من حاضرم حتی تو خونه لیف ببافم ولی از شوهرم پول نگیرم چون اعتقادی بهش ندارم 

2738

من 13 سال پیش اگه پولشو به الان بگم یعنی ارزشش ماهی 25 هزار مبدید مثلا فک کن با فیمتای الان واقعا کم میاوردم همچیم مال خودم خودم میخریدم😶😭

خداوندا تو دانایی توانا میدانم بزرگترین مشکل من کوچکترین معجزه توست ❤