2737
2739
عنوان

بخرم؟!

614 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها خوبين؟!ي خونه هست ك شصت تومن بايد بديم هفتاد تومن هم مستاجر توشه هشتاد تومن هم وام داره كه ماهيع يكو قسطشه ميگم باتوجه ب سودي كه ميكشن روي وام ارزش داره بخريم؟!

من ب همسرم ميگم الان ملك بخره ادم حتي گرونتراز اوني كه هست بعدا ارزش پيدا ميكنه 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم ميگم بهريم اخه همسرم خيلي دستو دلبازه هيچي نگه نميداره من ميگم قسط بديم ك تو فشار باشه 

خودش ميگه سختمون ميشه 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
يكم صبر كنين شايد ارزون تر شه شنيدم يه مدت ارزون ميشه درباره گرون

اخه اين باشرايطمون جوره فقط شصت تومن نقد داريم

اگه خود خونه ام خوبه که حتما بخرید

عاليه تو ي مجتمع خوبه 

کدوم شهره 

البته ببخشیدا اینشم مهمه 

اگه تهرانه کجاش اینم خیییلی مهمه

از نشونه های دوست داشتن اینه که وقتی می بینیش نتونی جلوی لبخند زدنتو بگیری                                                                                              گفتند که او عاشق گیسوی کنمد است.              موهای من از عصر همان روز بلند است
اخه اين باشرايطمون جوره فقط شصت تومن نقد داريم

اها خب بخريد

ايشالله ب سلامتي

خيلي خوبه خونه مال خودتون باشه هر چقدم قسط باشه

قسط ميديد اخر مال خودت ميشه خونه

ولي مستجري فقط پول هدر ميره

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2706