2726
عنوان

رسوایی خانوادگی ، الهی هیچ کس این اتفاق براش نیوفته

| مشاهده متن کامل بحث + 65367 بازدید | 594 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرماشان ولی دانیشتوی سنه م جاریکان بوم جالب بوو ئیوه ش کوردن و له که ل تورکی استانبول ئه ژین. ئیوه ...

زور خوشحال بوم به ناسينت گياناكم 😘😘

منيش خلكي مهابادم ايتر قسمت 😊😊

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz kalıyor❤️Sen benim aşkım,herşeyimsin...💑❤️💑
استارتر با تاپیکت گریه ام گرفت چون من خودم اینو تجربه کردم. خیلی بده. خیییللللی . الهی کسی هرچیو تج ...

خیلی خیلی شرمندم که ناراحتت کردم 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.
2728
منیش خوشحال بووم گیانه که م 😍😘  ئه ری هیچکه س نازانی قسمه تی له کویه. ئاقبه ت خه یر بین ان ش ...

زور سوپاست ده كه م روژينا گيان 😘😘😘😘

اي تو مجردي وايا؟

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz kalıyor❤️Sen benim aşkım,herşeyimsin...💑❤️💑

خانوم های عزیز 

ممنونم که دعا کردین سو تفاهم باشه ، ممنون از کسایی که  توصیه کردن قضاوت نکنم ، دوستی گفته بود عنوان جو گیرانس در صورتی که الان واقعا اوضاع فامیل پدریم ریخته بهم . 

خود دختر عمم که شوهرش خیانت میکرده شک کرده به شوهرش و پیگیر شده دیده با زن داداشش چت میکنه و ابراز علاقه(حدود چهار پنج ماه پیش )  ، از طرفی  با اینکه همین چت هارو داشته اما به شوهرش نشون نمیده فقط ازش میپرسه که هرچی به شوهرش میگه نه تایید میکنه نه انکار فقط سکوت میکنه و میگه زمان میخوام و از خونشون میذاره میره ، دختر عمم یک هفته تحمل میکنه تااخر به برادر خودش میگه 

برادر ام میره پرینت خط میگیره و میبینه حتی شب هایی که سرکار بوده نصف شب با هم مکالمه داشتن و از دوست صمیمی زنش ام میپرسه اونم میگه من خیلی نصیحتش کردم اما گوش نکرد میگفته مثل داداشمه و فقط باهم درد دل میکنیم اما داماد به من علاقه مند شده ولی من شوهرمو دوست دارم. 

خلاصه اینجوری علنی میشه و به زنش میگه میخام طلاقت بدم 

دختر عمه دومیم ام (همون خیانت کاره)  زنگ میزنه به خانوادش میگه تهمت (نمیدونسته مدرک دارن) از طرفی مامان دختره (عمه دومیم ) میگه ماام دختر شمارا طلاق میدیم اما پسر عمم گفته حق ندارین منو و زنمو درگیر کنین و امروزم بلیط گرفته رفتن دوتایی مشهد که از قضایا دور باشن . 

الانم نمیدونم چیکار کنن طلاق بگیرن یا آشتی کنن مجدد. 

اما کلا اوضاع خوبی نیست. 

با تمام احترامی که براتون  قائلم من تاپیک رو میبندم که خدایی نکرده حرفی نزنم کسی ازم دلخور بشه . 

راستی دوستی گفته بودن هدفم از بیانش چی بوده 

صادقانه هدفی نداشتم اما الان از تک تک تون خواهش میکنم بیشتر مراقب زندگی هاتون باشین ❤️

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

خدا به همتون آرامش و سلامتی و عشق روز افزون بده 

بازهم ببخشید اگه با این تاپیک موج منفی جذب کردین .