2737
2739

لطفا کمکم کنید .ازتو اینترنت هم سرچ کردم ولی تعریفی نمیشه

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

هزار مدل داره 

با رب ميخاي؟؟؟؟ 

يا سرخ شده انگار اكبر جوجه اي؟؟

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چون مرغ خشكه براي مجلس معمولا ربي ميكنن كنارش مثلا سيب زميني سرخ كرده اينا هم ميزارن ك غذا كم نياد غذا هم خشك نباشه

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
هزار مدل داره  با رب ميخاي؟؟؟؟  يا سرخ شده انگار اكبر جوجه اي؟؟

هر کدوم که واقعا خوشمزه بشه

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
2738

کلی مدل داره آخه اما برای خوش طعم شدن مرغ با نمک و فلفل و زردچوبه و سیر و پیاز بزار بپزه توی آب جوشش هم یه لیوان آب پرتقال بریز در نهایتم یکم در حدی که کمی طلایی بشه تو کره سرخش کن و با هر سس دوست داری میل کن حتما هم از آب مرغ تو سس بریز

اینو امتحان کن https://www.cheftayebeh.ir/2012/07/blog-post_22.html?m=1

مرسی امتحان میکنم

چه مدلی دوست داری؟

هر مدلی که خودت درست کردی و راصی هستی

اگر خشک دوست داری این طوری درست کن

نمک و فلفل قرمز و کمی زردچوبه روی مرغ ها بمال و بگذار توی قابلمه

نصف لیوان اب زعفرون درست کن بریز ته قابلمه. لازم نیست روی مرغها رو بپوشونه همون ته قابلمه باشه کافیه. چون مرغ خودش اب میاندازه

کمی هم کره اضافه کن

قابلمه رو بزار روی گاز و شعله زیاااااد تا قابلمه کاملا داغ بشه. همین که اب داخل مرغ خواست بجوشه شعله را تا نهایت اخر کم کن.

دو ساعت بعد از بوی مرغ تو خونه مست میشی. طعمش هم بی نظیره ولی مرغش اب زیاد نداره و خشکه. 

من این مدل مرغ رو برای سالاد الویه، ساندویچ مرغ و زرشک پلوی مدل مخلوط خیلی دوست دارم

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 

مرغ مجلسی مال سایت شف طیبه رو که بالاتر کاربر مسافر گذاشته حتما امتحان کن پیاز نداره و طعمشم عالیه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
اگر خشک دوست داری این طوری درست کن نمک و فلفل قرمز و کمی زردچوبه روی مرغ ها بمال و بگذار توی قابلمه ...

مرسی عزیزم امتحان میکنم

2706