2737
2734
عنوان

خانومایی که بچه 5 ساله دارید....

158 بازدید | 18 پست

به نظرتون برای دخترم چه کارایی انجام بدم؟ چه کلاسایی بذارمش؟ برای استعدادیابیش چکار کنم؟ خیلی باهوشه می ترسم کوتاهی کنم در حقش. ساکن شرق تهران هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجله نکن هنوز خیلی وقت داره

بذار کلاس اولشو بره

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
دخترم۵سالشه دوست داشت زبان انگلیسی یاد بگیره.فرستادمش کلاس زبان😊

خودم رشته م زبان بود باهاش کار می کنم اما خیلی باهوشه همش فکر می کنم که باید یه جوری استعدادای واقعیشو پیدا کنم

2738

دختر من 5 سال و 8 ماهشه.نقاشی خیلی دوس داره استعدادشم داره.کلاس نقاشی ثبت نامش کردیم.به بچه تون خیلی هم فشار نیارید بذارید بچگیشو بکنه بابا.

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
یعنی الان به نظرتون زوده؟

زمان زیاده

فکر نکن اگه الان نره ، زمانو از دست داده

خیلی از کلاسا تو سن پایین جواب نمیده

موسیقی نمیدونم شاید زودتر خوب باشه

ولی زبان و نقاشی و اینا، عجله نکن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
دختر من 5 سال و 8 ماهشه.نقاشی خیلی دوس داره استعدادشم داره.کلاس نقاشی ثبت نامش کردیم.به بچه تون خیلی ...

آره منم همین نظرو دارم واسه همین تا الان هیچ کلاسی نذاشتمش اما دیگه 5 سالگی سن آموزشه نمیدونم مرکزی واسه استعدادیابی هست یا نه

2706