2737
2734

مادر شاغل همچون بندبازی است که همواره تلاش می‌کند تا تعادلش را ری ریسمان باریک زندگی حفظ کند.

او نه می‌تواند خانواده‌اش را رها کند و نه می‌تواند شغلش را رها کند.

خانواده و خودش روی حقوقش حساب باز کرده‌اند.

مادر بندباز اغلب دچار عدم تعادل می‌شود و در آستانه سقوط قرار می‌گیرد.

اغلب برای حفظ آرامش خانواده، خودش را فدا می‌کندو از سلامتی و تفریحش صرف‌نظر می‌کند از خوابش می‌زتد، از تفریحاتش می‌زند و کم کم شادی خود را از دست می‌دهد.

اغلب مادران شاغل طبق تحقیقات انجام‌شده دارای انواع بیماری‌های محل کار هستند.

برای غلبه بر این حالات، مطالعه کتاب «مادر بندباز»  به مادران شاغل عزیز پیشنهاد می‌شود.

این کتاب در مدت کوتاهی توجه بسیاری از مادران شاغل را به خود جلب کرده است و بازخوردهای بسیار خوبی از جانب آن‌ها اعلام شده است.

این کتاب را در کتاب‌فروشی‌ها پیدا نمی‌کنید. تهیه آن کتاب از طریق اینترنت است و به‌مدت محدود به‌صورت رایگان به سراسر نقاط ایران ارسال می‌شود.

کافی‌است به لینکی که در ادامه می‌آید سر بزنید و سفارش خود را ثبت کنید.

کتاب ۱۶۰ صفحه و قیمت آن ۱۷ هزار تومان است.bolandbavar.com/product/book 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نويسنده كتاب خودتون هستين؟

مترجمشه فک کنم 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
2731
اهان خارجكيه😊

نه خارجی نیست نویسندش موسویه 

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2738

مامان من ٢٠ سال كار كرده از بانك بازنشست شده الان ٢٣ ساله غذا درست نميكنه ميگه خستمه 😑

عاشق كه ميشى يعنى خدا لطفش رو بهت تموم كرده❤️ خدايا ببخشيد اگه بنده ى خوبى نبودم ميخوام بهترين باشم برات خودت دستم رو بگير ❤️ دوستت دارم خدا ❤️ RBA ❤️
نویسنده کتاب بنده هستم. لیلا موسوی شما میتونید فیلم‌های آموزشی ما را در اینستا گرام دنبال کنید. i ...

تبریک میگم عزیزم .به امید خدا کتاب پر فروشی بشه و همه بتونن ازش استفاده کنن 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
واقعادرسته

بله کاملا درسته. شما میتونید به اینستاکرام ما بپیوندید، اونجا هم چهره من هست، هم کلی فیلم و مطلب آموزشی در این رابطه و هم می‌تونید بازخورد مادران شاغل خریدار کتاب رو مطالعه بفرمایید.

منتظرتون هستم.

instagram.com/bolandbavar

نه خارجی نیست نویسندش موسویه 

نویسنده کتاب بنده هستم. برای آشنایی بیشتر به کانال اینستاگرام من بیاین.

کتاب پر از تحقیق و تجربه و آماره و کاملا برای بانوان ایرانی نوشته شده.

من سالهاست که یک مادر شاغل محققم.

instagram.com/bolandbavar

تبریک میگم عزیزم .به امید خدا کتاب پر فروشی بشه و همه بتونن ازش استفاده کنن 

متشکرم از لطفتون. چون درد مادران شاغل را بررسی می‌کنه و را‌ه حل ارائه میده خیلی استقبال خوبی ازش شده.

پیشنهاد می‌کنم شما هم از دست ندید❤️❤️😊😊😊

bolandbavar.com/product/book

مامان من ٢٠ سال كار كرده از بانك بازنشست شده الان ٢٣ ساله غذا درست نميكنه ميگه خستمه 😑

مادر شما آموزش ندیده بود که چطوری علی‌رغم شاغل بودن اینقدر خسته نشن.

ما هم شعارمون اینه:

وقتی بازنشسته شدید هنوز هم زیبا، خوش‌هیکل و سالم باشید.

کتاب رو سفارش بدید تا مثل مادرتون نشید. حیفه.

bolandbavar.com/product/book

2706