2703
2553
عنوان

دقیقا دانشجوی کجان؟؟؟!!!

999 بازدید | 41 پست

امروز تویتر فارسی یه متنی خوندم  با این مضمون

"اینایی که تو دوران دانشجویی عشق و حال میکنن و کلی خاطره دارن دقیقا دانشجوی کجان؟پس چرا ما فقط داریم پاره میشیم!"

واقعا چرا؟من همه دوران دانشجوییم به اشک و آه و درس گذشت(البته شرایط ویژه ای هم داشتم که خاطرات خوبی ندارم)،فقط هم یه بار تو کل اون سالها با بچه های دانشگاه رفتیم طبیعت

شما چی؟خاطره خوشی از دوران دانشجویی یا شیطنت هاش دارید یا مثل من بودید؟

اگه دارید تعریف کنید 

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

ارشد ودکترا خوب تیس

اما لیسانس اگ خابگاهی بشی خیلی باحاله

من دوهفته همش گریع میکردم. خخخخخ

ولی بعد خوب شد

تولدای خابگاه

دورهمیهای خابگاه

دوستای خوابگاه 

همش عالی بود. کاش برمیگشتم ب اون سالا

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

بخدا من یاد استادا و امتحانا میوفتم پشتم میلرزه اصلا تقریح چیه سلف هم در حد انتراک یه چایی میخوردیم میدوییدیم سمت کلاس دوباره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

من کارشناسیم زمین شناسی بود واحد عملی و مسافرت خارج از شهر و دور ایران زیاد داشتیم!ولی واسه ارشد اومدم علوم انسانی و به قول همین دوستمون دارم پاره میشم!  تازه من رشته ام یکم جذابه وای به حال اونایی که رشته های سخت میخونن

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  
متن شما  از نظر پاره شدن یعنی چی  پاره شدن دقیقا کجات پاره شده

اون دیگه جز متنی بود که برام اومد تو تل گرام وگرنه ادبیات صحبت من اینجوری نیست حقیقتش

من کارشناسیم زمین شناسی بود واحد عملی و مسافرت خارج از شهر و دور ایران زیاد داشتیم!ولی واسه ارشد اوم ...

خوش بحالتون

2706