1874
1955
عنوان

دقیقا دانشجوی کجان؟؟؟!!!

804 بازدید | 41 پست

امروز تویتر فارسی یه متنی خوندم  با این مضمون

"اینایی که تو دوران دانشجویی عشق و حال میکنن و کلی خاطره دارن دقیقا دانشجوی کجان؟پس چرا ما فقط داریم پاره میشیم!"

واقعا چرا؟من همه دوران دانشجوییم به اشک و آه و درس گذشت(البته شرایط ویژه ای هم داشتم که خاطرات خوبی ندارم)،فقط هم یه بار تو کل اون سالها با بچه های دانشگاه رفتیم طبیعت

شما چی؟خاطره خوشی از دوران دانشجویی یا شیطنت هاش دارید یا مثل من بودید؟

اگه دارید تعریف کنید 

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

ارشد ودکترا خوب تیس

اما لیسانس اگ خابگاهی بشی خیلی باحاله

من دوهفته همش گریع میکردم. خخخخخ

ولی بعد خوب شد

تولدای خابگاه

دورهمیهای خابگاه

دوستای خوابگاه 

همش عالی بود. کاش برمیگشتم ب اون سالا

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

بخدا من یاد استادا و امتحانا میوفتم پشتم میلرزه اصلا تقریح چیه سلف هم در حد انتراک یه چایی میخوردیم میدوییدیم سمت کلاس دوباره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
1967

من کارشناسیم زمین شناسی بود واحد عملی و مسافرت خارج از شهر و دور ایران زیاد داشتیم!ولی واسه ارشد اومدم علوم انسانی و به قول همین دوستمون دارم پاره میشم!  تازه من رشته ام یکم جذابه وای به حال اونایی که رشته های سخت میخونن

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  
متن شما  از نظر پاره شدن یعنی چی  پاره شدن دقیقا کجات پاره شده

اون دیگه جز متنی بود که برام اومد تو تل گرام وگرنه ادبیات صحبت من اینجوری نیست حقیقتش

من کارشناسیم زمین شناسی بود واحد عملی و مسافرت خارج از شهر و دور ایران زیاد داشتیم!ولی واسه ارشد اوم ...

خوش بحالتون

1976

من سال اخر ليسانس اولم ميخواستم يك درسيو مهمان شم دانشكده ديگه بچه ميگفتن بايد بري پيش رامك . منم رفتم اونجا گفتم ميخوام با استاد رامك صحبت كنم يهو منشيش كلي بهم فحش داد كه به چه حقي اسم كوچيك استاد صدا ميكني واقع كپ كرده بودم . خيلي دعوام كرد . اومدم دانشكده خودمون بچه ها كف لابي پهن شده بودن 😂😂

اه

خیلی بد بود

روزی هزارمرتبه خدا رو شکر میکنم تموم شد

تازه یکی از بهترین دانشگاه‌های ایران بودیم مثلا!

نومید مشو چون که خدا هست/آرامش دل‌های شکسته/این زندگی از غصه جدا هست/امید به لب‌های تو بسته...لبخند بزن

شما استادای خوبی داشتین؟

چرا استادای ما انقد سخت گیر بودن و زندگی رو زهر میکردن برامون!!!اصلا یه استاد خوب هم به دهنم نمیرسه.رشتم مهندسی بود

دوران لیسانس خیلی شرف داره ارشد داغونه 

برای من برعکس ارشد خیلی خوب بود.. لیسانس محیطم خیلی خیلی آشغال بود. حالم از همکلاسی ها و استادها و جو دانشکده به هم می خورد😤🤢

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...