2726
عنوان

آزمایش تیتر بتا روز ۱۴ام انتقال

| مشاهده متن کامل بحث + 11631 بازدید | 94 پست
انتقال اول باردار شددی؟

نه عزیزم.

بار اول مثبت شدم که بعد بتام افت کرد.

بار دوم مامان ام🐣❤☘🍀🌻

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گفت اول ازمایش بده بعد سنومیخواد ببینه که بتا میره بالا یان منم الان خونریزی کردم فکر کنم بچه داره س ...

عزیزم حتما برو سونو ... ان شاءالله همه چی نرماله تا برای خونریزیت دارو بگیری و نی نی ات بمونه برات.

یا حداقل سریع تر آزمایش بده پس. وقتو از دست نده.☘

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
2728
ممنون از اینکه کمکم کردی😍😘 بوس به خودت و نی نی ماهت❤️❤️

خواهش میکنم☘

ممنون خاله جون❤🐣☺

عزیزم حتما برو سونو ... ان شاءالله همه چی نرماله تا برای خونریزیت دارو بگیری و نی نی ات بمونه برات. ...

سلام خانمی منم میخوام برم پیش دکتر طرازی به نظرت خوبه؟فقط من از شهرستان میام نمیخوام زیاد وقت تلف شه فقط برای اردیبهشت وقت داد هرچی اصرار کردم برای فروردین وقت نداد

خدای مهربونم شکرررررت .
سلام خانمی منم میخوام برم پیش دکتر طرازی به نظرت خوبه؟فقط من از شهرستان میام نمیخوام زیاد وقت تلف شه ...

عزیزم من کاملا راضیم ازشون🌻☘ ان شاءالله برای شماهم دستش سبکه😘

همیشه نوبت دهی اول همینجوره.ان شاءالله که اردیبهشت استارت مامان شدنت میخوره😘

عزیزم من کاملا راضیم ازشون🌻☘ ان شاءالله برای شماهم دستش سبکه😘 همیشه نوبت دهی اول همینجوره.ان شاءا ...

ان شاالله عزیزم ممنون .خدا نی نی قشنگت رو برات حفظ کنه😘😍😍😍😍

خدای مهربونم شکرررررت .
عزیزم من کاملا راضیم ازشون🌻☘ ان شاءالله برای شماهم دستش سبکه😘 همیشه نوبت دهی اول همینجوره.ان شاءا ...

عزیزم امکانش باشه درخواست دوستی من رو قبول کن اگه سوالی داشتم ازت بپرسم مرسی😍😘

خدای مهربونم شکرررررت .
عزیزم امکانش باشه درخواست دوستی من رو قبول کن اگه سوالی داشتم ازت بپرسم مرسی😍😘

عزیزم قبول کردم.ببخشید دیر شد🙈

سلام استاتر جان مبارکت باشه عزیزم میشه بگی چه کارهایی کردی مثبت شد؟ قبلش آزمایش ایمنی انعقادی هم داده بودی؟ اگه میشه جواب را ریپلای بزن عزیزم تا ببینم

سلام میشه خواهش کنم ازمامانها که برای منم دعا کنید که منم مامان بشم
سلام استاتر جان مبارکت باشه عزیزم میشه بگی چه کارهایی کردی مثبت شد؟ قبلش آزمایش ایمنی انعقادی هم داد ...

سلام عزیزم.☘🍀

من این تاپیکم برای انتقال اولم بود که بعد مثبت شدن افت بتا پیدا کردم و منفی شدم.

بعدش ازهای ایمنی انعقادی دادم، دوماه ب۶ و ب۱۲ مصرف کردم.

و دوباره انتقال دادم.

که ایندفعه چسب جنینم داشتم...

بقیه کارهای معمولی... دستشویی فرنگی. سروز کامل استراحت. سوپ قلم خوردم.اب و میوه خیلی خوردم. کار سنگین نکردم. بقیه کارامو یواش یواش میکردم.

سلام استاتر جان مبارکت باشه عزیزم میشه بگی چه کارهایی کردی مثبت شد؟ قبلش آزمایش ایمنی انعقادی هم داد ...

عزیزم ببخشید دیر جواب دادم....من کاربریمو عوض کردم گذاشتم مرجان و لوبیاش.. سوالی داشتی ب اون اکانتم پیام بده.

@مرجان_و_لوبیاش      

دفعه اول پس سقط شد واینکه اسپرینم میزدین تو بارداری

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706