2726
عنوان

آزمایش تیتر بتا روز ۱۴ام انتقال

11631 بازدید | 94 پست

سلام بچه ها..

الان جواب آزمایشم رو گرفتم‌

۲۶۶ شده تیتر بتام.

خوبه یا کمه؟؟؟

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
مثبته دیگه

واقعا؟؟؟ برای ای وی اف کم نیست؟؟

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فک نکنم کم باشه از آزمایشگاه پرسیدی ولی مثبته

همسرم جوابو گرفته چیزی نپرسیده.

واقعا؟؟؟ برای ای وی اف کم نیست؟؟

نه عزیزم خیلیم خوبه دوستم 18روز بعد ای وی اف ازمایش داد250بود.تبریک میگم انشالله بسلامتی بغل بگیری

نمیدانم چشددرمن فقط یک لحظه فهمیدم که خیلی دوستت دارم  

سه تا نی نی داری؟؟؟؟؟؟؟من خاله ام ای وی اف میکنه ماه بعد براش دعا کن استارتر.

بعضی از ایرونیهای عزیزمون هم اونور آب عشق و حال میکنن و میگن افتخار میکنم ایرانیم   اخه کچل گشنگی و گرونی و ما میکشیم تو افتخار میکنی
مبارک باشه. الهههههههههههی سه تا نی نی؟ جنسیت رو هم میدونی؟

عزیزم 3تا نی نی انتقال دادن ولی مشخص نیس چنتاش بگیرع دوست من3تاانتقال داده بودن یدونش گرفته بود دختر الانم تازه بدنیااومده

نمیدانم چشددرمن فقط یک لحظه فهمیدم که خیلی دوستت دارم  

وای بچه ها که میگن مبارکه.

پس مبارکه. 

ان شالله به سلامتی. خدا رو شکر

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2706