2726

خودم با اینکه نیمه اولی بودم بخاطر ضعف جسمی یه سال دیرتر رفتم.الان پسرم از بچگی خودم ریزه میزه تره و میترسم از الان بره وسط کلی پسربچه

البته امسال باید پیش دو بره.با خودم فکر کردم فرض کنم نیمه دومیه سال بعد بفرستمش پیش

نظرتون چیه دوستان؟

یا رفیق

تا 9 سالگی میتونه کلاس اول بره 

به نظر من آمادگی روحی مهمتر از جسمیه خانمی 

دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا 9 سالگی میتونه کلاس اول بره  به نظر من آمادگی روحی مهمتر از جسمیه خانمی

البته اگر واقعا مشکلی باشه 

دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .

نظرم منفیه عزیزم 

یکسال عقب میفته فقط به خاطر اینکه ریزه میزه اس من انقدرر کوچولو بودم ولی باهوش مهم هوش بجته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

پیش ۱و۲چیه؟؟؟؟؟

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....

عزیزم اگه منتظری که پسرتون یه سال بعد یهویی درشتتر بشه امکانش خیلیییی کمه بچه رو بفرست حتما هم تیپ و استایل خودش تو مدرسه هستن حتی تو مقاطع بالاتر بیشتر بچه هایی که ریزن تو سن بلوغ خودشونو نشون میدن دیدم بچه تا سیزده سلگی انگار نه سالشه  از اون سن به بعد یهویی قد کشیده و پرتر شده 

🎀خدا جونم وقتشه دلم شاد شه 🎀

اگه نفرستیش باید بره سنجش تخصصی...این دوره خیلی سخت میگیرن که یه وقت خدای نکرده بچه های اتیسم یا مشکل دار وارد مدارس عادی نشن...اگه فقط به خاطر ضعف جسمیشه این کار نکن..ببرش سنجش و یه مدرسه خصوصی با تعداد کم ثبت نامش کن

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

من دختر خواهرم اینقد شیرین زبون و هوش سرشار.موقع پیشش بود ک متاسفانه متوجه بیماری خاصش شدن و شوک سنگینی شد.امسالم فک نکنم بتونه مدرسه بره.خدا همه بچه ها روسالم و سلامت برای خونوادن نگه داره

از نظر قانونی فکر نکنم اجازه بدن و به نظرم اصلا درست  نیست!...فردا همه سرزنش میکنن که چرا دیر فرستادید مدرسه...حتی ممکنه خود بچه شاکی بشه...مگر مورد خاصی باشه که دکتر نامه بده، که در این صورت خاص هم میشه کلا شناسنامه رودیرتر گرفت!!! همینجوری که نمیشه!

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2706