1711
1707
عنوان

اگه بچه رو یکسال دیرتر بفرستیم مدرسه چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 33 پست
سلام خانوم تاپیک شمامشکل منم هست شماچکارکردیددیرفرستادینش دخترمن شهریوریه سنجش گیرنداد؟

سلام عزیزم

نفرستادم قراره انشاالله سال دیگه بره

شما چرا نمیخواین بفرستین؟ 

پسر من هم جثه ش کوچیکه هم یه نوزاد دارم دست تنها، واقعا خدا رو شکر که نفرستادمش

یا رفیق
سلام عزیزم نفرستادم قراره انشاالله سال دیگه بره شما چرا نمیخواین بفرستین؟  پسر من هم جثه ش ک ...

سلام دخترمنم خیلی کوچلوهست قراربودمهربدنیابیادکه شهریورشدیک ماه زودبدنیااومده ،سنجش گیرنداد؟

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
هیچی دیگه نفرستادمش

منم همین کارو مبکنم به امید خدا 

مرگ بر اسراییل مرگ بر آمریکا   چیه فکر کردین کرونا اومده راهپیمایی  روز قدس  برگزار نمیشه ما از حرف خودمون کوتاه میاییم
سلام عزیزم نفرستادم قراره انشاالله سال دیگه بره شما چرا نمیخواین بفرستین؟  پسر من هم جثه ش ک ...

عزیزم بچتون الان چند سالشه؟

من مشکلم دقیقا مثل شماست پسرم چثه خیلی ریزی داره امسال باید بره پیش ولی می‌خوام دیر بزارمش یه بچه کوچیکترم دارم 

نمی‌دونم چیکار کنم واقعا. شما راضی هستی ؟ پشیمون نشدی که نفرستادیش؟ .

بعد میشه پیش هم دیر بفرستم یه سال؟ چون شنیدم مدرسه رو میشه دیر گذاشت ولی پیش شش سال تمام شده باشه دیگه ثبت نام نمبکنن

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
عزیزم بچتون الان چند سالشه؟ من مشکلم دقیقا مثل شماست پسرم چثه خیلی ریزی داره امسال باید بره پیش ولی ...

عزیزم مرداد انشاالله هفت سالش تموم میشه

پیش رو نمیدونم عزیزم میشه یا نه.پسر من به وقتش پیش دو رفت 

و اینکه راضیم مخصوصا امسال که اینطوری شد

یا رفیق
1716
عزیزم مرداد انشاالله هفت سالش تموم میشه پیش رو نمیدونم عزیزم میشه یا نه.پسر من به وقتش پیش دو رفت&n ...

آهان به سلامتی خدا حفظش کنه

پیش دو رو به وقتش گذاشتی یعنی پایان ۵ سالگی؟

یعنی مهر ۹۷ پیش گذاشتی مهر ۹۸ توی خونه موند و مهر ۹۹ به امید خدا کلاس اول مره!؟

خب این یک سالی که وقفه افتاد اذیت نشد؟

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
آهان به سلامتی خدا حفظش کنه پیش دو رو به وقتش گذاشتی یعنی پایان ۵ سالگی؟ یعنی مهر ۹۷ پیش گذاشتی مه ...

بله

نه اذیت نشد. از بیکاری اینقدر گوشیم رو بالا پایین کرده سواد یاد گرفته😁

یا رفیق
بله نه اذیت نشد. از بیکاری اینقدر گوشیم رو بالا پایین کرده سواد یاد گرفته😁

ای جونم سالم باشه انشاالله 😍

عزیزم خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی و جواب سوالامو دادی 

لطف کردی