2726
عنوان

منو ارشاد کنید🙃

573 بازدید | 65 پست

سلام

من یه دخترِ مجردم

شاغلم هستم

ولی دریغ از یه کم پس انداز😐

فقط یه وام گرفتم قسط اونو میدم که از وامم هم دوتومنش الکی رفت

توروخدا بیاید راهکار بدید بهم که چجوری پس انداز کنم

بیرون نرو 

بشین تو خونه پولت خود ب خود جمع میشه

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم سرکاربرم مث تو میشم 😨😀

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

به نام خدا

خجالت نمیکشی

یه کم پس انداز کن

از امروز هیچی اضافه نمیخری 

همون مانتو قبلیت هم خوبه.رژ نهایتا دوتا. تموم شد بخر.اگه پس انداز نکنی فردا واسه خیلی چیزا لنگ میمونی 

وام خونگی ثبت نام کن مجبور بشی پرداخت کنی.پولشم گرفتی طلا بخر 

نمیگم به خودت سخت بگیرااا ولی عاقل باش

خب دیگه دعواهام تموم شد  

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
یک و هفتصد بود الان شد یک ونهصد

اینهمه صبح نصیحتت کردیم باز م درست نشدی اگه درست وبجا خرج کنی صاحب پس اندازم میشی من حقوقم خیلی کمه اما پس اندازم دارم خرید وتفریحم میرم

دوباره به آفتاب سلام کن  
2706