2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم مثلا از وجای سونو میشه حدس زد که جنسش چیه؟

ساک بارداری که تو سونو مشخصه یه نقطه سفید به دیواره ساک چسبیده اگه سمت راست عکس باشه که میشه سمت چپ ساک دخمله اگه سمت چپ ساک چسبیده باشه که میشه سمت راست ساک پسمله چون عکس سونو مثل اینه عمل میکنه

اصلا ربطی به اینکه کدوم طرف شکم تیر میکشه  یا کجا نی نی رو حس میکنی نداره

تحصیلاتی دراین باره ندارم فقط یکم تحقیق کردم راجبش تو اینترنت شمام چنتا سایت ایرانی و خارجی راجبه ای ...

چرا بهت برمیخوره؟ فکر کردم شاید تحصیلات خاصی داری که همچین چیزی میگی. چون اولین بار بود که شنیدم

ببین دوستم حتی دکترا که تحصیلات مخصوص اینو دارن راجبش نمیگن چون مساله ای تا صددرصد نباشه تو علم پزشکی معنا نداره و مخصوصا تو این مساله که پای بچه درمیونه ممکنه بعضی خانواده ها که جنسیت خاصی مدنظرشونه تصمیم به سقط بگیرن چون تو هفته هفت یا هشت به راحتی بچه سقط میشه این نظریه هم همینطور که گفتم ۹۰ درصد هستش پس خطا هم داره تو اولین سونو دکتر از من پرسید سوالی داری بگو منم گفتم صدای قلبشو که شنیدم مگه تو هفت هفته چیز دیگه ای هم داره جنین گفت میتونم جنسیت رو برات حدس بزنم این شد رفتم تو نت یکم سرچ کردم که به این نظزیه رمزی رسیدم

2706