جواب آزمایشش خوب نبود شنبه عمل میشه و اون موقع مشخص میشه که چه اتفاقی قرار هست براش بیفته دارم میمیرم میشه دعا کنید برا خواهر کوچولوم

یک بار ماه و قسمت من کن.. 

چندسالشه و چه ازمایشی؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشاالله که هرچی سریعتر سلامتیشونو به دست میارن

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
روحیش چطورع

چطور میخواید باشه دیشب فهمیده منم پیشش نیستم یه شهر دیگم 

هنوز افسردگی دوران پشت کنکوریش کامل خوب نشده این دیگه چه مصیبتی بود من نمیتونم تحمل کنم یه خواهر بیشتر ندارم من

عزیزم فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه ها

کلا توده زیر۳۰سال سن تو اکثر سینه خانوما هست

من خودم تجربه دارم

وگلم اینکه ۸۰درصد توده های سینه اونم تو سن پایین خوش خیمه

بیوبسی هم کرده خواهرت؟

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎

میشه بگین دقیقا سونو ودکترش چی گفتن؟

عزیزم فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه ها کلا توده زیر۳۰سال سن تو اکثر سینه خانوما هست من خودم تجربه دارم ...

نه نکرده مستقیم دارن عمل میکنن گفتن بعد عمل مشخص میشه که چیه و چجوریه 

میشه بگین دقیقا سونو ودکترش چی گفتن؟

سه چهار ماه پیش نوک سینش یکم رفته بود به سمت داخل رفتیم دکتر و یونو و آزمایش و اینا گفتن هیچی نیست فیبروز داره یکم دارو دادن گفتن 3 ماه دیگه بیاد . اما خوب نشد یکم نوک سینش بدترم شد الان رفت دکتر بعد که آزمایش کردن گفتن یه چیزی حس میشه و معلوم نیس چیه 

بردیمش یه دکتر دیگه اونجا گفتن یه توده ای هست که باید برش داریم بعد آزمایش بگیریم ببینیم یا فقط یه توده معمولیه یا خوش خیمه و باید شیمی درمانی شه یا هم بدخیم هست و باید تخلیه شه ای خدا  

توکل به خدا کنین دوست من این مشکل رو داشت تخلیه کرد الان هم سالمه 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2706