2733
2734
عنوان

روش خوابوندن نوزاد

122 بازدید | 6 پست

سلام مامانا قبلا  یه پست زدم راجع به جدا کردن محل خواب نوزاد حالا میخوام بدونم شماها چطور نوزادتونو میخوابونین..پسر من به زودی شش ماهش تمومه. تا سه چهارماه شیرمیخورد همون موقع میخوابید یا تو ننو تکونش میدادیم البته بگم خوابشم کم  بود  از چهارماه دیدم نمیشه باید یه جور دیگه بخوابه گذاشتمش رو پا خوابش خیلی بیشتر شد ولی حالا خیلیا میگن نباید رو.پا عادتش میدادی بزرگتر شه سخته سنگینه البته همین الانم من کلی اذیت میشم. نمیدونم چطور باید ترکش بدم حالا میخوام بدونم روش خوابوندن شما چیه از اول چی بود الان چیه ؟تجربیاتتونو بگین

امدم بگم فقط رو پا نذارش من بیچاره شدم سه ساله 

اصلا دیگه حاضر نیس تنها بخوابه حتما باید رو پا باشه داغون شدم 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
امدم بگم فقط رو پا نذارش من بیچاره شدم سه ساله  اصلا دیگه حاضر نیس تنها بخوابه حتما باید رو پا ...

پس.چطور بخوابه؟من نمیدونم چطوری باید ترکش بدم بعضیا میگن باید خودش گریه کنه تا خوابش ببره ولی من تا حالا نوزاد ندیدم که خودش بخوابه جز اینکه پستونکی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس.چطور بخوابه؟من نمیدونم چطوری باید ترکش بدم بعضیا میگن باید خودش گریه کنه تا خوابش ببره ولی من تا ...

بزار کنارت بزن پشتش اروم

تو کریر بزار 

اصلا رو پا نزار

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....