2737
2734
عنوان

خانما دخترم کولیک شدید داره😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عیب نداره؟؟ اینقدرم بد دله  قطره کولیک از بالا میاره

نه خوبه فقط اگه خیلی تند و تیزه یکم با ابجوش خنک قاطی کن

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
2728

من به پسرم هرچی قطره میدادم اثر نداش عرق نعنا همم وقتی شدید بود اثر نداش یه گیاهی هس از عطاری گرفتم تو مشهد میگن کلپوره ، خیلی تلخه با نبات میدادم ولی بلافاصه پسرم اروم میشد و دیگه گریه نمیکرد  خیلی برا من خوب بود . مامانمم به من و ابجیام بچه بودیم میداده . فقط خیلی تلخه به اندازه یه قطره چکون میدادم پسرم اروم میشد . یه بار امتحان کن . 

من به پسرم هرچی قطره میدادم اثر نداش عرق نعنا همم وقتی شدید بود اثر نداش یه گیاهی هس از عطاری گرفتم ...

باشه میگم‌بگیره شوهرم 

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏
2738

گلم ایراد نداره تا دو قطره چکون هم میشه داد.پسر منم کولیک داشت و دل درد ژنیتیکی انواع قطره کولیک میدادیم خوب نمیشد فقط با عرق نعناع اروم شد من روز میشد نصف استکان هم میدادم

باشه میگم‌بگیره شوهرم 

فقط بگم من کلپوره رو تو پارچه میریختم بعد میزدم تو یکم ابجوش تا کم کم ابجوش مزه گیاه رو بکشه ولی نذار زیاد اب تیره بشه که مثل زهر تاخ میشه خیلی ابکی هم نباشه تا زودتر اثر کنه. نبات هم تو همون اب حل کن . تاچهار ماهگی به پسرم دادم بعدم خوب شد .  پدی لاکت بقیه قطره هاشم ریختم دور  بنظرم همه مثل اب بودن و بی فایده .

میشه یه سوال ازتون بکنم؟ میزان مصرف شیر شما در دوران بارداریتون چقدر بوده؟

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین

کولیک باید دوره اش طی بشه دخترم سه ماهگی خوب شد تازه دوماهگی اوج کولیکه من که رسما دیوانه شده بودم داروها خیلی اثر ندارن ولی برای دخترم گذاشتن لای پتو و تابوندنش خیلی جواب میداد شکمشم با روغن زیتون در جهت عقربه های ساعت ماساژ بده

سلام پسرمنم کولیک شدیدداره,باکولیک معمولی خیلی فرق داره,گاهی میشه هشت ساعت گریه میکنه,منکه شیشه شیرضدنفخ تهیه کردم ازوناکه تهش سوراخ ریزداره,شبایی هم که بیش ازحدترمزمیبره چندقطره ارامبخش نوزادروبهش میدم,بعضاهم چندقطره استامینوفن,واسه کاهش درد,چون واقعاکولیک شدیدبه سادگی خوب نمیشه