2737
2734
عنوان

دلم بچه میخواد !!😔😔

1033 بازدید | 28 پست

بچه ها من تخمدان پلی کیستیک شدیدم خیلی دلم بچه میخواد و خیلی هم سعی کردم حامله نمیشم دلم خیلی گرفته نمیدونم چیکار کنم بخدا دیگه خیلی خسته شدم همسرمم خیلی اذیت میشه غمو تو چشاش میبینم ولی هیچی نمیتونم بگم واقعا دیگه بریدم...😔😔😔

درآینده ایی نه چندان دور😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسرت هم ازمایش دادن؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738

انشالله هر چه زودتر حامله میشی برا هر کی دعا کردم خدا بهش بچه داده خودم معلق موندم از خدا میخوام خودم هم زودی نی نی دار بشم خدا به شما هم یه بچه سالم بده انشالله

🎀خدا جونم وقتشه دلم شاد شه 🎀

منم دلم بچه سالم و صالح میخواد😭😭😭😭 

از خدا میخوام خیلیییییی زود مامان بشی عزیزم

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

منم همینطور

تازه بعد از ۱۵ماه فهمیدیم مشکل از شوهرمه

دارم با داروهای گیاهی درمان میکنم تو خونه

شماهم امتحان کن

من قبلنا یکی بهم گفت گوش ندادم الان پشیمونم

گفت گیاه خرنوب رو هرشب دم کن خودتو شوهرت بخورین. ولی همیشه میگفتم این اخرین راه حله

حالا رفتم تو نت سرچ کردم اصلا داروی باروری مرداس

قیمتشم بالاس. دیروز رفتم گرفتم کیلویی۵۰تومن

من فعلا دارم به شوهرم میدم. خودمم میرم دکتر

شما حالا هردوتاتون استفاده کنین

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
نظر پزشکت چیه؟

میگه پلی کیستیک شدید داروهاتو مرتب بخور متفورمین مرتب خوردم تا امروزکلومیفن خوردم لترازول خوردم گنال  اف هم زدم سه ساله تحت درمانم کلی سوزن دیگه قبل ترش داروی گیاهی خوردم نمیدونم دیگ دلم نمیخواد برم دکتر 

خیلی بد شوهرت چیزی بخواد ک تو دستت کوتاهه.اگه خدا صدامو میشنید ک نمیشنوه برات دعا میکردم😢😢😢😢😢😢 ...

ممنون گلم امیدوارم دعاهامون قبول بشه

2706