2726
عنوان

چی بخورم؟

197 بازدید | 21 پست

سلام، واقعا سر در گمم که چی باید بخورم و.چی نخورم،الان هفته 19 هستم، یه دوره ویار بد داشتم،یعنی از هفته 6 تا همین دو روز پیش داشتم میمردم از تهوع و.استفراغ، هنوز هم شبها حالم بده، به بوها هم حواسم، نمیتونم غذا بپزم از بو حالم بد میشه،دوست دارم دوغ بخورم میان نخور ورم میکنی، هندوانه و بعضی میوه ها اذیتم میکنن و حالم بد میشه،شیر اصلا نمیتونم بخورم، میترسم واسه بچه  هیچ غذایی مفید نمیخورم تو.رو.خدا بگیر چی کار کنم؟ تازه هنوز حرکت بچه رو.هم حس نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای حرکت بچه زوده
دوغ اگع دوس داری خودت با ماست ترش درست کن و نمک نزن
برای تغذیه ات هم حتما با دکتر مشورت کن
منم ویار دارم و نمی تونم بجز نون و پنیر چیزی بخورم اما دکترم بهم مکمل داده

اصلا مغزها رو.نمیتونم بخورم،🙁خیلی بدبختم، همش دوست دارم پفک و.چیپس بخورم

منم دقیقا عین توام

معده درد و سردرد و بی قراری هم داری؟

من تهوع ندارم

ولی بقیه علایم ها رو دارم

چاقی خرررر است😂
اصلا مغزها رو.نمیتونم بخورم،🙁خیلی بدبختم، همش دوست دارم پفک و.چیپس بخورم

اینم بگما درسته که تغذیه خیلی مهمه ولی شما اگه چیزی هم نخوری اون جوجو خودش از بدن شما غذاشو میگیره مهم اینکه خودت بی حال وکسل نشی از غذا نخوردن وگرنه جوجو جاش امنه

خدایا شکرت برای همه چیز😘
دیگه چه علایم هاییداشتی؟به نظر خودت بچت چیه؟

من میرم دختره،اما پسر دوست دارم😉من دهنم همش مزه گس داره، بی مزه است، روی دلم سنگینه،سوزش معده داشتم که صبح بهم لانزو داده میخورم خوبم

برای حرکت بچه زوده دوغ اگع دوس داری خودت با ماست ترش درست کن و نمک نزن برای تغذیه ات هم حتما با دکت ...

منم مکمل گرفتم،اما به محض خوردن حالم بد میشه،پاسخ همین دکتر گفت نخور،الان فقط قرص آهن و بکمپلکس و فولیک میخورم

من میرم دختره،اما پسر دوست دارم😉من دهنم همش مزه گس داره، بی مزه است، روی دلم سنگینه،سوزش معده داشتم ...

جوش هم میزنه صورتت؟چرا حست میگه دختره؟بچه اولته؟

چاقی خرررر است😂
منم مکمل گرفتم،اما به محض خوردن حالم بد میشه،پاسخ همین دکتر گفت نخور،الان فقط قرص آهن و بکمپلکس و فو ...

منم وقتی دارو می خورم حالم بهم می خوره
امتحان کردم توی تخت موقع خواب دارو هامو می خورم و سریع دراز می کشم طوری نمی شم دیگه
تو هم امتحان کن
روز یکی دوتا دونه بادوم ایرانی هم بخور
خخخخخخخخخیلی عالیه
مواد مغذی زیاد هست اما برای کسایی که مثل ما ویار شدید دارن نمیشه مثلا بگب آب میوه بخور یا کباب بخور
چون واقعا امکان پذیر نیست

جوش هم میزنه صورتت؟چرا حست میگه دختره؟بچه اولته؟

نه خدا رو شکر همون صورت قبلیمه، جوش و اینا خبری نیست، چون برادر شوهرهام دختر دارن،میگم اینا دختر زا هستن 😂بچه اول و آخر مه،چون 37 سالمه

2706