2726
عنوان

مامانا بیاید لطفا.....

113 بازدید | 29 پست

سلام دوستان ، دخترم پس فردا شش ماهش رو تموم میکنه باید بهش غذا دادن رو کم کم شروع کنم ولی نمیدونم چی ها بهش بدم؟ تا حالا به جز شیر خودم هیچی بهش ندادم میتونم ابمیوه بدم یا بیسکویت مادر رو باشیر قاطی کنم بدم؟راهنماییم کنین بی زحمت

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در مقابلش زانو بزند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابمیوه هم اگه میخوای بدی ابمیوه طبیعی خودت بگیر بده .بیسگویت مادر با شیر هم میتونی .بدی ار فرنی و سوپ های میکس شده هم میتونی استفاده کنی.حتما دقت کن که غدا هایی که بهش میدی سبک و کاملا میکس و له شده باشه و تو حجم کم بده بخوره ولی تو فواصل زمانی کم

2728

عزيزم اگر براي اولين باره كه ميخواين سوپ بدين:

يه تيكه كوچيك گوشت، نصف يك هويج كوچيك و يه قاشق مرباخوري برنج نيم دونه رو با يه ليوان اب بزاريد اروم بپزه بعد ميكسش كنيد (كاملا رقيق)وبا يكي دو قاشق در روز شروع كنيد و كم كم بيشترش كنيد،

و سه روز بعد سيب زميني رو به سوپ اضافه كنيد ، سه روز بعد جعفري و سه روز بعد هم گشنيز.

حواستون باشه موقع تعويض بچه اگر دور مقعد يا دور دهانش دونه هاي قرمز زده بود احتمالا به يكي از اين مواد غذايي حساسيت نشون داده، اون ماده غذايي رو حذف كنيد

اگر شكم بچه اصطلاحا شل نيست ميتونيد به سوپش كمي كره يا روغن زيتون اضافه كنيد

2706