2737
2734
عنوان

يع سوااااال دارمممممم 😢

216 بازدید | 27 پست

سلام

بچه ها من شنيدم كه ميگن خدا تو قران گفته قسمت خودتون هم ميتونيد با دعا عوض كنيد

ي سوال دعا منظورشون دعايي هست ك دعا نويسا الان مينويسن؟

يا اينكه دعا ب درگاه خودش و از خودش بخواي؟

دعایی که باید خودت پیداش کنی و طبق دعا عمل کنی.دعا نویس ها دعا رو درست و غلط میدن و پرهیزهای بعد از دعا رو انجام نمیدن.در کل سخته از گوگل پیدا کن تو بعضی از سایت ها مطالب و دعا های خوبی همراه با عملکردشون هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعایی که باید خودت پیداش کنی و طبق دعا عمل کنی.دعا نویس ها دعا رو درست و غلط میدن و پرهیزهای بعد از ...

مرسي از راهنماييت عزيزم

يعني واقعا دعاهاي كه نوشته تو گوگل اينا تاثير داره؟😔چرا خدا صدامو نميشنوه؟

بعد اينكه منظورتون دعاهاي هست ك از اماما گفته شده؟

2731
دعا ب درگاه خودش

من ميخاستم يه دعا از دعا نويس بگيرم ولي نميدونم چرا اما يه حس عذاب وجدان و حس بد بهم ميده و نتونسم خودمو قانع كنم هنوز برا گرفتنش،نميدونم كار درسته يا نه؟،ميگم خدا خودش بايد بده بعد گفتم شايد منظور همين دعاها باشه برا اين خاستم مطمن شم

شرمنده من پستمو پاک کردم چون نمیدونستم دنبال اینجور دعا هستین چون به دعانویسی اعتقاد ندارم پستم به کارتون نمیومد😗

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
مرسي از راهنماييت عزيزم يعني واقعا دعاهاي كه نوشته تو گوگل اينا تاثير داره؟😔چرا خدا صدامو نميشنوه؟ ...

خ اهش میکنم. نه دعاهای آصف بن برخیا.

امیدوارم مشکلت حل بشه به زودی.به فکر دعا هم زیاد نباش .دنبال راه حل مشکلت باش بیشتر

2738
شرمنده من پستمو پاک کردم چون نمیدونستم دنبال اینجور دعا هستین چون به دعانویسی اعتقاد ندارم پستم به ک ...

منم اعتقادي ندارم برا همين حتي اينكه اين مدت بهش فكرم ميكردم اذيتم ميكرد برا همين اومدم اينجا ك اين سوالو بپرسم

الانم كلا منصرف شدم

قسمت ميشه با صدقه كمك به مظلوم و فقير و يتيم عوض كرد . دعا به درگاه خودش بايد باشه اگر مستجاب نميشه دعاتون حتما مصلحت خدا درش هست . خدا چيزي ميبينه كه شما نميداني . هميشه بخواين كه هر چي مصلحته جلو راهتون قرار بده نه اون چيزي كه ميخواين 

2706