2733
2734
عنوان

استفراغ خونی بیایید خانوما

1915 بازدید | 9 پست

خانوما دختر 22ماهم از ساعت ده شب شروع به استفراغ کرد بعد پنج شیش بار استفراغش خونی شدبردیم متخصص گفت بخاطر اینه که زیادی عق زده تحریک شده مجاری گوارشش

اما من دلم اروم نمیگیره

شما تجربه مشابه دارید

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

تورو خدا استرس دارم بماند که چقدر بچم عذاب کشید سر سرم زدن سوراخ سوراخ شد بدنش

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

نگرا نباش دقت کن ببین مدفوعش هم خونیه?یا مدفوعش قیری رنگ?الان چطوره حالش?بازم استفراغ میکنه?خونسرد باش و اصلا نگران نباش این چیزا برای همه اتفاق میوفته.دکتر بردیش دیگه.اگه استفراغ نمیکنه شربت عسل به یکم خیلی کم لیمو بده بخوره

خدایا گاهی نگاهی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزيزم عق زده فشاراومده اگه بيرون روي نداره بهش سوپ بده عزيزم الان گلوش دردميكنه فدامداش بشم ايشالا خوب ميشه پسرمن اسهال خوني داشت دكترگفت ازبس فشاراورده ازاونه 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2728

من خودم تو بارداری از شدت استفراغ آخراش خونی میشد اندوسکوپی هم کردم گفتن چیزی نیس بخاطر شدت بالا آوردنه، ولی دختر شما که باردار نیس واسه چی اینقد بالا میاره؟

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
من خودم تو بارداری از شدت استفراغ آخراش خونی میشد اندوسکوپی هم کردم گفتن چیزی نیس بخاطر شدت بالا آور ...

احتمالا مسموم شده ازهواست بعدشم ميوه ها واقعا مسموم كنندن خيليييي خوب بايد شسته بشن مخصوصا هلو و زرد الو

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
دکتر گفت ویروس گرفته

مرسی که اومدین خانوما دارم دق میکنم انقد امشب گریه کردم و التماس خدا کردم از یه طرف شدت ستفراغ از یه دو ساعت رگ پیدا نمیکردن

خوابیده خدا کنه دیگه بالا نیاره

2738

قربونت هری پاتر جون براش دعا کن گلم