2733
2734
عنوان

ناخونامو کاشتم قشنگ شده؟😊😊😊

8212 بازدید | 108 پست

با اجازتون البته اگه الان نمیگید میخوای با ناخنات پز بدی😐برا عروسیم کتاشتم چطوره؟

این لاک رو زدم برا حنابندون لباسم زرشکیه

برا عروسی رنگشو تغییر میدم

دوستان لطفا تقاضای عکس لباس عروس نکنید ندارمش درحال حاضر😐

یکم درد میکنه ناخنام😢

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊

خیلی نازه مبارکه😍

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خيلي اوجله

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

مبارکت باشه  عزیزم آره خوشگله  عروس کوچولو 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2738

عین همین رنگو دارم خیلی نازه

مبارکت باشه 😍😍🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706