2726

فقط خواستم خطاب به تاپيك خانومي كه گفته بودن حجاب دوست ندارن بگم كه بله تو زندگي مشترك بايد به عقايد هم احترام گذاشت اما احترام گذاشتن با زور كردن خيلي خيلي فوق داره ! شوهر اون خانوم عقايدشون رو تحميل ميكردن روشون و هيچ احترامي هم در كار نبود ! ما ازدواج ميكنيم كه زندگي بهتري داشته باشيم نه اين كه هم ديگرو زنداني كنيم تو زندگي شخصي هم دخالت كنيم و عقايدشون رو تحميل كنيم !. واقعاً يعني فرق بين احترام گذاشتن و تحميل كردن رو نميدونيد؟

خدايا به اميد تو ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نه مذهبی هستم نه نماز خون نه با حجاب  ولی الحق با این راهنماییاتون ریشه هرچی زندگی در میاری ...

براي چي ؟ من فقط دارم به خانوم هايي كه چشمشون بستست كمك ميكنم كه آقايون حق ندارن براشون تصميم بگيرن و برتر از ما نيستن ما همه برابر هستيم و انسان !

خدايا به اميد تو ❤️
من نه مذهبی هستم نه نماز خون نه با حجاب  ولی الحق با این راهنماییاتون ریشه هرچی زندگی در میاری ...

در ضمن اگر زندگي " مشترك " ميخواد بر أساس زور بخواد پيش بره همون بهتر كه نباشه 

خدايا به اميد تو ❤️
براي چي ؟ من فقط دارم به خانوم هايي كه چشمشون بستست كمك ميكنم كه آقايون حق ندارن براشون تصميم بگيرن ...

عزیزم خانمم 

احترام به قول خودت مفهومش چیه؟؟؟؟؟

پس بلاخره زن کجای این زندگی باید به حرف شوهرش احترام بزاره 

کجا باید اثبات کنه که خوشحالی همسرش از هرچیزی مهم تره؟؟؟ 

آیا این احترام به همسر نیست؟؟؟

اینکه خودرای باشیم بگیم به خودم مربوطه به تو ربط نداره شخصیه فلانه 

آیا این زندگی  زندگی میشه؟؟؟؟

خب شوهره هم فردا یه کاری میکنه خیلییییی راحت میگه منم به خودم مربوطه چرا؟؟؟ چون خودمون یادش دادیم 

راهکار درست اینه که این خانم به شوهرش بگه عزیزم گرچه تو منو از روز اول اینجوری دیدی و خواستی و من دلم نمیخواد و دوست ندارم روسری بزارم اما چون تو برام از هرچیزی عزیزتری و دوست ندارم ناراحتت کنم چشم 

وسلام 

این میشه احترام متقابل

خب پس باید بشینه تا ریشه خودش کنده بشه.

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
عزیزم خانمم  احترام به قول خودت مفهومش چیه؟؟؟؟؟ پس بلاخره زن کجای این زندگی باید به حرف شو ...

نه عزيزم اين ميشه زور ! چرا ما خانوم ها همش بريد كوتاه بيايم ؟ ايشون ميتونه نگرشش رو عوض كنه همونجوري كه يك دفعه بعد از ازدواج عوض كرد و حالا ميگه بايد زنم حجاب داشته باشه . من با سازش موافقم اما با زور هرگز. 

خدايا به اميد تو ❤️
2706