2733
2734
عنوان

رقص دونفره عروس و داماد

| مشاهده متن کامل بحث + 4340 بازدید | 24 پست
دقيقا عين نامزدي خودمي كه همسرم دقيقا دو روز مونده به عروسي اومد اما من تو اين مدت بيكار نبودم ٤ماه ...

باریکلا😄نه من یک دونه آهنگ تمرین رقص تکی کردم یکی دیگه ام میرقصم..هنوز تمرین نکردم ولی زود یاد میگیرم..مشکلم رقص دونفرست که مثه مجسمه نباشه آبروم بره😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت برو بهترين كلاس رقص انقد خوشگل برقص كه همه كيف كنن كي هس عروسيتون؟؟

7  مرداد..وقتی نمونده واسه کلاس رقص..منم اینجا دسترسی ندارم..اما کلیپ نگاه میکنم کپی میکنم حرکاتو

2728
یه رقصو با موزیک هماهنگ تمرین کن خودت شوهرتم مثلا کنار بایسته با آهنگ بخونه و یه ریز بشکن و دست و ما ...

اون یک آهنگ جداست..پری دریایی گیتا رو انتخاب کردم اما تمرین نکردمش هنوز😖اما بلدم..کلا عاشقققق رقصم زود یاد میگیرم

ااا، من نرفتم چون سوهرم اصلا نمیتونه از سر پروژه بیرون بره 14روزو، موندم شهر خودمون، جنوبم گرمه من ا ...

چاره اي نيس

الهي كارش جور شه برگرديم شهر خودمون

مردم از غربت😭

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
باریکلا😄نه من یک دونه آهنگ تمرین رقص تکی کردم یکی دیگه ام میرقصم..هنوز تمرین نکردم ولی زود یاد میگی ...

نه بابا عروس و دوماد هرچقدم خشك برقصن باز خيلي به ادم ميچسبه😍

الهي خوشبخت باشي

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2738
مرسی عزیزم..امیدوارم کردی..یک کاریش میکنیم شاید معمولی رقصیدیم

ان شالله كه عالي ميشه نگران نباش