2726
عنوان

شوهرم بهم دروغ گفته که...

3975 بازدید | 203 پست

ساعت 9ونیم شب از سرکار اومد باعجله لباساشو عوض کرد گفت یکی ازدوستام تصادف کرده با ماشینش چون گواهینامه نداره اسم من رو گفته حالا باید برم درستش کنم.وقتی هم داشت آماده میشد که بره پسرم (6ماهشه)خیلی گریه کردکه بغلش کنه ولی اهمیت نداد..تا ساعت 11دیدم نیمد بعد فهمیدم دروغ گفته بادوستاش رفته بودن باغ زنگ زدم بهش میگم مگه نمیبینی منو بچه ها از صبح تاحالا تنهاییم میگه خوب چیکارش کنم که تنهایین!گوشی رو بعدش خاموش کرد هرچه زنگ زدم تا یکساعت خاموش بود ...الانم که ساعت یک ونیمه هنوز نیمده جواب تماسامم نمیده..قبل از اینکه خاموش کنه بهش گفتم میرم خونه بابام گفت برو دیگه برنگرد😔.

وا ینی دوستاشو از خانوادش بیشتر دوسداره😕😕

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورو یادم نیاره...کجابایدبرم که یک شب فکر تو منوراحت بزاره...چه کردم باخودم ک مرگ وزندگی برام فرقی نداره...محاله مثل من توی این حال بد کسی طاقت بیاره...کجابایدبرم ک تو هرثانیه ام تورو اونجا نبینم...کجا بایدبرم ک بازم تا ابد ب پای تو نشینم...قراره بعدتو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم...دیگه هرجا برم چ فرقی میکنه از عشق تو همینم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جوابشم که دادم میگه میام میکشمت

خب خطرناكه

برو خونه بابات

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2706