2737
2734
عنوان

بیاین اینجا شغل و درامد ماهیانه شوهراتون رو بگین 😉

| مشاهده متن کامل بحث + 228644 بازدید | 2278 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نکنه عزیزم.ن بابا نارحت نمیشم یه کم لااقل خالی میشم...والله اره مادرزادیه ولی دلیل مشخصی در جهان ...

ب نیت سلامتیش صلوات میفرستم عزیزم هرچی تونسم.ان شاالله خدا ب پاکی و معصومیتش  نگاه کنه هم پسرشما هم بقیه بچه هایی ک مریضن سلامتی کامل بهشون برگردونه.آمین.توکلت بخداباشه عزیزم

2728
دو خورده بنظرم، و چند ساعت اضافه کار

2و خورده؟پس همچینم بالا نیس..نمیدونم اضافه کارشو چون خواستگاره ولی حقوقشو که نمیشه پرسید گفتم از اینجا بپرسم...هی با این حقوق مگه میشه زندگی متوسط به بالا داشت

شادی واقعی شما وقتی است که کشف میکنید کسی به جز خودتان مسؤول نحوه احساستان نیس.
2738
ارهههه من از ۱۸ سالگی تا ۳ سال قبل که زایمان کنم مدرس بودم... بهترین حقوقم ساعتی ۹ تومن بود تو دان ...

خیلی افتضاحه. زحمتش بالاست، انرژی زیاد میخواد ولی paymentکم

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه

دوستان یه چیزی میگم ببینید برای شما هم همین طوره؟ من بچه که بودم و تلویزیون سیاه سفید داشتیم وقتی اخبار رو نشون میداد مسئولین مملکت یه آدمای خاصی بودند. رفتیم  ابتدایی بعد راهنمایی بعد دبیرستان ... همش بهمون گفتند درس بخونید که شما آینده ساز مملکتید 

ما هم درس خوندیم . همیشه هم معدل ۱۹ و ۲۰ بعد با بهترین رتبه ها رفتیم دانشگاه و... بازم مملکت سازان کشورمون همون آدمایی بودند که تو تموم مدت  کودکی و نوجوانی وجوانی مون مسئول  مملکت بودند.

چرا ما بزرگ شدیم ولی مملکت ساز نشدیم؟

چرا  اخبار تو این ۳۰ سال عمر من فقط  چند تا فامیل به خصوص رو مسئولین مملکت نامیده چرا مسئولین مملکت رو از ما دههشصتیا برنمیدارن؟

خداییش  چرا  حقوق همه مون کمه ؟همه که تحصیلات داریم  و از صبح تا شب هم کار می کنیم

همه که نمیشه دکتر و بانکی و طلافروش و آقا زاده بشن؟

ما کجای کاریم؟

با ماهی 5 تومن تو شهرستان خیلی لاکچری میشه زندگی کرد ما تو تهران با ماهی 2400 خداروشکر خوبه سطح زند ...

میدونی بستگی داره آدما کلا همینطورن هرچقد داشته باشن بازم ب نظرشون کم 

مثلا یکی میتونه با ی تومنن راحت زندگی کنه چون برنامه ها و زندگیشو با ی تومن وفق داده و میدونه . فقط ی تومن داره ب همون میزان هم وقتی یکی 5 تومن داره برنامه هاشو با 5 تومن میچینه و ی وقتایی کم میاره چون عادت کرده ک ی سری کارای غیرضروریو انجام بده

خلاصه اینکه آدما تا محدود نباشن خلاقیت و برنامه ریزیشون گل نمیکنه

2706