2726
عنوان

مامانای شیر ده لطفااا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 21 پست
زیره سبز.زیره سیاه.بادیون.تخم شوید هم اسیاب شده دارن.هم میتونی هر کدوم بخری بیاری خونه خودت اسیاب ک ...

چه موقع بخورم؟

مرسی فدات بشم😍😙😙😙😙😻

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه موقع بخورم؟ مرسی فدات بشم😍😙😙😙😙😻

.خدانکنه عزیزم.  من بعد هر غذا میخورم مخصوصا مهمونی ها.یکم خوردنش سخته من یه نصف قاشق غذا خوری میخورم پشت بندشم یکم اب بخور چون پودرش میکنی ممکنه بپره تو گلوت اگه طعم نتونستی تحمل کنی یکم نبات بکوب باهاش قاطی کن.اما من به خوردنش عادت کردم نبات نمیریزم.خاصیتش خیلی زیاده مخصوصا کسایی که رفلاکس معده دارن یا سر دلشون میسوزه فوق العاده

2728
.خدانکنه عزیزم.   من بعد هر غذا میخورم مخصوصا مهمونی ها.یکم خوردنش سخته من یه نصف قاشق غذا خور ...

من با زنیان و رازیانه و نبات  اینجوری درست کردم

بنظرم این ک گفتی بهتره

مرسی گلم😻😻😻❤❤❤

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
من با زنیان و رازیانه و نبات  اینجوری درست کردم بنظرم این ک گفتی بهتره مرسی گلم😻😻😻❤❤❤

قربونت .اوایل شوهرم میگفت بخور میگفتم عمرا لب نمیزنم فقط عرق نعنا میخوردم یکی دوبار مجبوری خوردم خدایش کمتر از چند دقیقه دل دردم خوب شد.الان دیگه مثل قرص ژلوفن یه قوطی پر همیشه تو خونه دارم